Tawerna Boma

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Brzeźnieńska 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Znów było warto! Nic się nie zmienia! Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

AJ - opinia wątek zamknięty Pizza, która przypomina nasączoną olejem i nadmuchaną "gąbkę", bez sosu,...
~AJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Super wybór! wątek zamknięty Krążyliśmy z żoną wśród wielu barów i tawern w Brzeźnie i w końcu wybraliśmy...
~Zorek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Firmowe spotkanie. wątek zamknięty Zamówiliśmy stolik dla 12 osób. Zaczęliśmy od obiadu dwudaniowego - schabowy...
~Auto-Mekanik Team
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

Dobra restauracja, POLECAM wątek zamknięty nad samym morzem, na deptaku, świetne jedzenie, dobry wystrój, porcje duże,...
~Sly
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Poszłam tam za namową znajomych i było warto dobre jedzenie miła obsługa...
~BASIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Sehr empfehlenswert, Top Lage wątek zamknięty Wir wurden hier freundlich empfangen, das Essen ist sehr lecker, bei unserem...
~Susanne aus Burscheid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

REWELACJA wątek zamknięty Bywam w tej restauracji kilka razy w roku nigdy sie nie zawiodlem polecibym...
~Piotr z Leverkusen
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Bez szału wątek zamknięty Dzisiaj powrócilismy do BOMY i szału nie było. Zamówiliśmy flądre(bo sezon) a...
~Marcin&Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Wojtas - opinia wątek zamknięty W restauracji ostatnio organizowałem swoje urodziny. Wszystko fantastycznie...
~Wojtas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Basia - opinia wątek zamknięty wpadłam do nich ze znajomą, zamowiłam placek po cygańsku, uwielbiam to danie...
~Basia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

polecam wątek zamknięty smaczne zupy jedliśmy żurek i dyniowa , pycha ! Świeże i dobrze przygotowane...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Tomasz - opinia wątek zamknięty Witam, w tawernie bywam co jakiś czas wpadam ze znajomymi na piwko i coś...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Witam wątek zamknięty Piątkowy wieczór całkiem udany a to za sprawą wizyty w Brzeźnie i w...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Niedzielna zupa wątek zamknięty Witam, Miałem wątpliwą przyjemność stołowania się w tym "lokalu" Skusiliśmy...
~Cogitandus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Miłe zaskoczenie! Poleceam wątek zamknięty Wybrałam się na spacer na Brzeźnieński deptak i odrobinę z dystansem (w końcu...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Boma w niedzielę z rodziną to super pomysł wątek zamknięty Wybrałem się z rodziną nad morze w niedzielę.Pełno ludzi pogoda zrobiła...
~S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Polecam w 100% wątek zamknięty Dzisiejszy wypad na spacer zakończył się super uwieńczeniem w Tawernie Boma....
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Obsługa fatalna wątek zamknięty Jedzenie smakowało, ale bez szału. Ale żeby 3 osoby obsługiwały stolik i w...
~nagasaki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Paweł - opinia wątek zamknięty Obsługa tragedia, po 10 min raczyła kelnerka podejść po zamówienie tylko, że...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

40

wątków

do góry