Tawerna Boma

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Brzeźnieńska 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdecydowanie POLECAM!! wątek zamknięty Byłam już kilkanaście razy i będę wracała :) Wnętrze bardzo klimatyczne,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

POLECAM wątek zamknięty Organizowana przez Tawernę Boma impreza firmowa była bardzo udana. Obsługa...
~anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Co to za kucharze!! wątek zamknięty Nie polecam z ręką na sercu nie polecam , jedzenie tak nie dobre , po prostu...
~Zawiedziona kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

na 3+ wątek zamknięty rosól to samo magi, w dodatku unosi sie nieprzyjemny smród kibelka dawno...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

OBSKURNY I OBRZYDLIWY LOKAL wątek zamknięty tragiczna w skutkach wizyta lazienki gorze niz w szalecie miejskim a dania...
~zarzebowany klient
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2009

Fatalne jedzenie, zostawiliśmy prawie pełne talerze.... wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi na spacerze nad morzem który miał być połączony z...
~Zniesmaczony...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

pierogi ruskie z okrasą wątek zamknięty takie smaczne, że mogłabym ich zjeść kilogram na raz :-)
~żuczek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Polecam :) wątek zamknięty Bar Boma jest bardzo sympatycznym miejscem na spotkania :) muzyczka w tle i...
~Słodziaczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Bardzo slabo! wątek zamknięty Świetna lokalizacja, ale dyskwalifikująca lokal wada, którą jest mizerna...
~neon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

polecamy wątek zamknięty Pozdro dla barmana.Kurczak bez ciebie pobyt byłby tylko taki sobie.Dzięki...
~Bazyl Coventry UK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 czerwca 2010

pierwsza klasa wątek zamknięty Jedna z moich ulubionych" knajpek" w Trójmiescie. W związku z tym zabrałam...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Jeżeli chodzi o fastfood to byc może... wątek zamknięty Lokal nazywający się restauracją to wielkie nieporozumienie. Do mienia...
~Jacek Bastyniak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

Dla turystów - wygodnie, przystępnie i miło!!! wątek zamknięty Wybrałam się dzisiaj z mężem i córeczką nad morze; POMIDOROWA Z MAKARONEM -...
~Ulka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

Fajne miejsce. wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce. Obiadki serwują wyśmienite i w przystępnej cenie. Ze...
~darek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

D - opinia wątek zamknięty Byłam tam kilka razy i jestem zadowolona :) TOALETA czysta nawet gdy było...
~D
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

POLECAM! wątek zamknięty Super miejsce,atmosfera i sympatyczna obsługa. Pyszne obiady, polecam na...
~Pablo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2009

Restauracja Godna Polecenia!!! wątek zamknięty Wyśmienita kuchnia, wspaniale dobrane menu. Potrawy są obłędne w smaku, w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Przez cały urlop wątek zamknięty byłam tam codziennie na piwku , pysznym żurku i szaszłyku pozdrawiam...
~Ala
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2008

MILUTKO wątek zamknięty Warto wpaść na rybke i nie tylko :) Gorąco polecam!!!
~mloda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

Idealne miejsce na spedzenie wolnego czasu wątek zamknięty Idealne miejsce na spedzenie wolnego czasu
~dex
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

40

wątków

do góry