Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobre biuro wątek zamknięty Przeniosłam się do nich od tradycyjnej księgowej i wyszło mi to na dobre....
~Goś K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Czy warto wziąć u nich księgowość? wątek zamknięty Mam firmę budowlaną, zatrudniam na umowę o pracę 6 osób, na umowę o dzieło...
~michał
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Korzystam od roku wątek zamknięty Korzystam od roku i jestem bardzo zadowolona. Zaczęłam od założenia firmy...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Warto podpisać umowę na obsługę księgową wątek zamknięty Od roku korzystam z obsługi księgowej właśnie w Tax Care. Podpisałem umowę...
~Andrzej Piasecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Z którego oddziału warto skorzystać? wątek zamknięty Potrzebuję księgowości i po porównaniu ofert najkorzystniej wychodzi mi Tax...
~Woman
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Jestem zadowolona wątek zamknięty Po odejściu wspólnika, który zajmował się księgowością, kompletnie nie...
~Aldona
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Ceny bardzo dobre, rachunkowość prowadzona porządnie, w razie czego jest też...
~ania9042
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

księgowość wątek zamknięty mam księgowość, polecam, wszystko solidnie i na czas.
~misiek23d
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Naprawdę solidna firma. Mam tam księgowość od prawie 2 lat i wszystko ok -...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

nie polecam!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty firma niekompetentna, panie nie wiedza o czym mowia zreszta panowie tez, mam...
~fghjk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Firma super wątek zamknięty Starałam sie o kredyt hipoteczny i trafiłam na najwspanialszą osobę jaką jest...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

żenada wątek zamknięty Gdzie są szefowie tej firmy, żeby zatrudniać tak nieprofesjonalnych...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

DOTYCZY SIEDZIBY NA ULICY STAROWIEJSKIEJ... wątek zamknięty A dokładnie doradcy Pana Przemysława, który sprawnie załatwił kredyt, ale był...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Jak najdalej od tej firmy!!! wątek zamknięty początek wydawał się dość profesjonalny jednak współpraca okazała się...
~osa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Polecam dla małej firmy wątek zamknięty do tax care trafiłam z polecenia znajomej, pomogli mi założyć firmę wszystko...
~nowa firma
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Firma bardzo nie kompetentna wątek zamknięty Miałam nie przyjemność trafienia na tą firmę , zostałam oszukana. Stawka...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

tragedia wątek zamknięty podpisalam umowe i najpierw płaciłam 50zł , póżniej cos tam mialo sie zmienic...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam, Nigdzie nie mogliśmy dostać kredytu aż trafiliśmy do Tax Care....
~TD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

nieprofesjonalni wątek zamknięty Przez telefon ściemniają, że oferują obsługę księgową za 1 PLN, na spotkaniu...
~moon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry