Widok
Te opinie to cyba podpucha
Opinie powyżej rozśmieszyły mnie do rozpuchu. Autoreklama, Miałam w naprawie wierzę została naprawiona jak najbardziej, za 70% wartości sprzętu. Na gwarancji była naprawiana raz a po okresie gwarancji znowu nie działa. nie polecam
Moja ocena
PROSERWIS
kategoria: Naprawa i serwis AGD
obsługa: 1
jakość usług: 2
terminowość: 3
przystępność cen: -
ocena ogólna: 2
2.0
* maksymalna ocena 6