Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa TV wątek zamknięty Odkręcenie i przykręcenie około 40 śrub to według tej firmy koszt 250 PLN......
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Moduł Cam CI+ wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta i bardzo miła i kompetentna...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Zakup anteny trafiony .Dobra cena i dobra jakość. Dobre doradzenie. Szczerze...
~Waldek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2016

Firma ideał wątek zamknięty Monitor oddany jako na 100 % niesprawny do naprawy. Serwis stwierdził że jest...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

kiepska obsluga i kontakt. wątek zamknięty Bardzo nie mila obsluga. Na miejscu nie mozna niczego zalatwic- odsylaja do...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Serwis telewizora Samsung wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyty serwisanta p. Marka. Sprawnie namierzył...
~Maciek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2013

8 lat zachwycającej usługi wątek zamknięty Zawsze na czas, dobrze zrobione i z uśmiechem na twarzy. POLECAM.
~CST
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Naprawa oddanego do naprawy TV trwała ponad 2 miesiące , kontakt telefoniczny...
~pierwszy i ostatni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

nemo - opinia wątek zamknięty Naprawa wykonana szybko, sprawnie i w bardzo przystępnej cenie.fachowa...
~nemo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Niekompetentnie wątek zamknięty Do naprawy oddałem wieże z niesprawnym CD - do wymiany laser . Po kilku...
~L.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

typowy monopolista wątek zamknięty Wystarczy poczytać stronę firmową,gdzie same nakazy,zakazy i...
~jerzyzaj
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Niestety nie polecam (...) wątek zamknięty a to dlatego, że pomimo iż część rzeczy jest w przystępnej cenie (te z...
~inż.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2011

Te opinie to cyba podpucha wątek zamknięty Opinie powyżej rozśmieszyły mnie do rozpuchu. Autoreklama, Miałam w naprawie...
~klijentka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2009

polecam zakupy i obsługe wątek zamknięty zakup OPTICUM 9500HD ( GLOBO) , fachowa obsługa , pomoc przy wyborze...
~hev
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2009

Witam i polecam wątek zamknięty Z firmą proserwis współpracujemy już parę ładnych lat nigdy nie miałem...
~Dariusz Piotrowski P.H.U. Trend
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Jakość wykonania naprawy i obsługa na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie,...
~A.M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Polecam, nie polecam - oto jest pytanie... wątek zamknięty Jeśli chodzi o zakupy na miejscu - to śmiało możemy polecić. Szczególnie,...
~klientka w 9 miesiącu ciąży
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 września 2009

Polecam wątek zamknięty Szybka naprawa i profesjonalne podejście. Firma w której zakupiłem swojego...
~abats
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2009

polecam wątek zamknięty ta firma prowadzi serwis gwarancyjny funai , jestem zaskoczona rzetelnością,...
~jadwiga62
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Naprawa wątek zamknięty Bardzo szybka i fachowa naprawa sprzętu .Globo HD S1. Polecam tą firmę .
~Walenty Mazany
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

21

wątków

do góry