Widok

Tego się nie da opisać, to trzeba przezyć...

Czytajac wcześniejsze opnie myślałam -" Kurcze, to nie jest możliwe, nie ma takich klinik, każdemu zależy na kasie, a uśmiechać za kasę, to potrafi sie każdy" Ponieważ bardzo boję się wszelkich, "bliskich kontaktów ze stomatologiem", zaryzykowałam a miałam tych "kontaktów" niestety mnóstwo, poprzez ekstrakcję, leczenia kanałowe, wypełnienia, korony, protetyka... No cóż, muszę napisać, to rzeczywiscie wyjątkowa klinika, pracują w niej wyjatkowi ludzie, podejscie do klijęta jest wyjatkowe (no może nie wszystkich pań asystentek )usługi perfekcyjne, atmosfera " jak w domu" tego się nie da opisać, to trzeba przezyć. Pan Dr Tomasz, PanDr Igor i Pan Wojtek menager, to trójca nie do pobicia w swoim profesjonalizmie. Szczerze polecam wszystkim, którzy tak jak ja, obawiali się kiedykolwiek wizyt u stomatologa, tego czy zostana profesjonalnie obsłużeni, czy uzyskają to czego oczekują i czy nie zapłacą wiecej niż to warte... Tam na prawdę pracują LUDZIE, w pełni tego słowa znaczeniu...
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dziękujemy za miłe słowa w kierunku naszego centrum :)
Mamy nadzieję, że wszystkie zabiegi udzielone przez nas spełniają swoją funkcję w 100% i serdecznie zapraszamy ponownie !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, spełniają w 100% do tej pory jestem zadowolona i mimo przyjemności, kontaktów z Państwem, mam nadzieję, że spotkamy się dopiero za dobre kilka lat :) Ale Państwa usługi, szczerze polecam, wszystkim znajomym. Ja również dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam cały wspaniały team z obecnie słonecznej Irlandii, życząc dużo uśmiechu, cierpliwości do " ciężkich" pacjentów by mogli być równie zadowoleni jak ja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry