Projekt Uśmiech

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Gdańsk, Partyzantów 76

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klaudia - opinia Doktor Monika i reszta zespołu odmienili mój uśmiech. Przekonałam się do 4...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Polecam wątek zamknięty Do doktora Igora Foltyna trafiłam na konsultacje jesienią zeszłego roku....
~Irena z Nowego Portu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Naprawdę dobry dentysta wątek zamknięty W placówce "Projekt uśmiech" miałem przyjemność być leczony przez pana Igora...
~Jarosław M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Polecam tam Projektować Uśmiech :) wątek zamknięty Z usług korzystałam już wielokrotnie i nie ma się do czego "przyczepić"....
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Szczerze polecam! Dentystka Monika uratowała mi dwa zęby przed pogorszeniem...
~Asia Rogowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z czystym sercem mogę polecić Państwu Projekt Uśmiech :-) pełen...
~pacjentka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Ulga! Znalazłam w końcu profesjonalnego stomatologa. wątek zamknięty Wyrywanie ósemek to istny koszmar w moim odczuciu. Naprawdę długo szukałam...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Polecam uśmiechając się szeroko! wątek zamknięty Gorąco polecam Projekt Uśmiech i P. Monikę Teślak. Super dentystka, z...
~Beata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

zadowolona wątek zamknięty Serdecznie polecam! Leczyłam się u dr Macieja Przeniosło super lekarz,...
~zadowolona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Polecam :) wątek zamknięty Wiele razy korzystałam już z usług - Projekt Uśmiech. Jestem ich pacjentką...
~Magi
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

To oni wyleczyli mnie z cykora! wątek zamknięty Po wizytach na NFZ w przychodni chodziłem do dentysty gdy była tragedia i...
~Jarek K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam ten gabinet stomatologiczny. Leczeniem mojego ząbka zajęła...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Moja przygoda z tym gabinetem już trochę trwa, ale taki już urok moich ząbków...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Dr.Igor wątek zamknięty Klinika marzeń jeżeli chodzi o zdrowe i piękne zęby.Przede wszystkim w...
~Leszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Sylwia - opinia wątek zamknięty Świetny stomatolog,bardzo polecam!!! Miła,przede wszystkim delikatna. Dzięki...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

świetny specjalista + uprzejmy człowiek wątek zamknięty doktor Minor jest świetnym specjalistą!!! lekarz od trudnych przypadków, pod...
~stała pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

szóstka :) wątek zamknięty Takie oceny jaka klinika, wszystko na solidną szóstkę:)) lekarze, asysta i...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

polecam!!!! wątek zamknięty Jestem pacjentem tej kliniki i szczerze polecam! Zarówno lekarzei jak i...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Tego się nie da opisać, to trzeba przezyć... wątek zamknięty Czytajac wcześniejsze opnie myślałam -" Kurcze, to nie jest możliwe, nie ma...
~Beata
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

To klinika nie z tego świata. wątek zamknięty Wizyta u Stomatologa nie należy do najprzyjemniejszych, ból stres, tak...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry