Widok

pełen profesjonalizm

Z czystym sercem mogę polecić Państwu Projekt Uśmiech :-) pełen profesjonalizm i zaangażowanie :-) Pan Tomasz Minor to świetny lekarz. Dzięki niemu mój paniczny strach przed każdą wizytą u dentysty minął bezpowrotnie ;-) cudowna atmosfera, cudowni lekarze i panie asystentki :-)
Zastrzeżenia mam tylko do pani rejestratorki :-( pani jest nieuprzejma i arogancka… I to nie tylko moje spostrzeżenia... A przecież pani powinna być wizytówką kliniki! Zwłaszcza, że pierwszy kontakt nowych klientów jest właśnie z tą panią. I nie sprawia na wstępie dobrego wrażenia. A szkoda - bo chyba pierwsze wrażanie jest najważniejsze prawda?
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również z całą odpowiedzialnością polecam dr Tomasza, dr Igora oraz cały zespół :) każda moja wizyta pomimo strachu związanego z zabiegami przebiegała doskonale. Nie zauważyłam aby którakolwiek z Pań recepcjonistek była "nieuprzejma" czy "arogancka". Wręcz przeciwnie zawsze byłam witana z uśmiechem oraz proponowano mi kawę lub herbatę gdy byłam za wcześnie. Serdecznie pozdrawiam i polecam ten gabinet, lekarzy, asystentki oraz recepcję :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Podzielam opinią co do lekarzy - świetni specjaliści. Niestety zgadzam się także z opinią mojej przedmówczyni na temat Pań z recepcji. Są niemiłe i aroganckie. Nie potrafię zrozumieć jak osoby młode mogą być tak niesympatyczne. Widać po komentarzach, że nie dzieje się to sporadycznie. Przy każdym kontakcie telefonicznym jak i podczas wizyty zachowanie jest delikatnie mówiąc nieodpowiednie.
Drogie Panie czas zmienić nastawienie do pacjenta, być bardziej pomocnym, życzliwym i UŚMIECHNIĘTYM !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry