Tele-Radio-Video

Naprawa i serwis AGD

Gdynia, Bohaterów Getta Warszawskiego 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia Omijać z daleka! Sprzęt oddany do naprawy w połowie lutego. Do połowy marca...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Lumatic - opinia wątek zamknięty Tragedia, nie raczą zadzwonić z informacją o naprawie, tylko wysyłają...
~Lumatic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Solidny Serwis wątek zamknięty Szybko i solidnie naprawili mój telefon , wszystko działa jak należy a...
~Huawei mate 10 lite
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

Serwis pioneer gdańsk nie polecam!!!!!! Wyrfinowni oszusci! wątek zamknięty Kilka lat temu wysłalismy tam dj pioneer ergo na gwarancję.Dostaliśmy...
~DJ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Porażka NIE POLECAM wątek zamknięty Stwierdzenie - serwis Pioneer - to wstyd dla marki Pioneer. Sprzęt (konsoleta...
~dj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

PORAŻKA wątek zamknięty Stwierdzenie - serwis Pioneer - to wstyd dla marki Pioneer. Sprzęt (konsoleta...
~DJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Radio Pioneer wątek zamknięty Wszystko załatwione szybko, terminowo i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Miła...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Nie polecam !! wątek zamknięty Nie polecam autoryzowanego serwisu w Gdyni. Serwis radia samochodowego z...
~Ariel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Szczoteczka soniczna wątek zamknięty Szybko, bezproblemowo załatwiona sprawa. Wielki pozytyw , choć przyznać...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

brak kontaktu wątek zamknięty jest problem z kontaktem, zamówiłem część do pioneera, zapłaciłem i nie...
~iden
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Polecam bardzo wątek zamknięty Witam. Oddalem telefon do naprawy w serwisie w Gdyni Huawei. Jeszcze tego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Słuchawki marki Pionieer .Uszkodzenie mechaniczne według serwisu wątek zamknięty Jak poniższe wypowiedzi nie zgadzam się,że słuchawki nie działają z przyczyn...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Pioneer XDJ-RX wątek zamknięty Pomimo opisu usterki, sprzęt wrócił "NAPRAWIONY" według serwisanta, ja w...
~Dorian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Słuchawki marki Pionieer .Uszkodzenie mechaniczne według serwisu. wątek zamknięty Nie polecam serwisu jak również marki Pioneer obecnie jeżeli chodzi o...
~Ryś DARIUSZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Philips 6008k to porażka nie umieją naprawiać telewizorow wątek zamknięty Miałem pięć razy w naprawie gwarancyjnej i nie umieli go naprawić zostałem z...
~Zibi
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Najgorszy serwis z jakim miałem odczynienia wątek zamknięty To najgorszy serwis z jakim miałem odczynienia. Oddałem do naprawy słuchawki...
~Sikor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Ekspres Saeco wątek zamknięty Oddałem ekspres do tego serwisu i nie mam żadnych zastrzeżen. Obsługa...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Oszuści wątek zamknięty Oszuści. Nie polecam!!!! Mój telefon tam trafił na gwarancji do naprawy,...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM !!! Totalna porażka, przez dwa miesiące przetrzymywali telewizor...
~DOR13
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Prosta naprawa zelazka wątek zamknięty Potrzebowalem jednej czesci by naprawic popsute zelazko, szybka...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry