Widok

Telefon na kartę czy abonament?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym w jakiej sieci i na jakich warunkach opłaca się teraz mieć telefon komórkowy? Czy na abonament czy na kartę? Co jest lepsze. Ktoś może podzieli się opiniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak cię nie stać to bierzesz na kredyt i masz (jesteś uwiązana i dostaniesz karę jak nie zapłacisz ;P ) , a jak cię stać to płacisz i masz ....
co kto woli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie proszę o to by rozważąć czy mnie stać czy nie. Tylko o opinie gdzie warto mieć umowę abonamentową lub telefon na kartę. Bo sprawdzam oferty w Komórkomacie i mam wrażenie, że oferty w każdej sieci są bardzo podobne. Ale może ktoś w jakiejś sieci ma i może podzielić sie opinią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam na abonament :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mogę zapytać w jakiej sieci i ile płacisz za abomanent i jakie masz warunki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam w Virgin, na poczatku miałam na kartę. Ale potem sieć wprowadziła abonament i z nielimitowanymi rozmowami. Może porównaj sobie oferty w kiku sieciach i zobacz gdzie się opłaca. Są różne porównywarki ofert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ten Virgin to jakaś odnoga dużej sieci, czy samodzielna. Bo właśnie w komórkomacie widzę, że jak się podpisze umowę na 24 miesiace to cena chyba jest najlepsza. Ale to oczywiście bez telefonu jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, Virgin to sieć mobilna. Sama w sobie. Ja mam abonament za 29 zł i mam nielimitowane wszystko + pakiet internetu. Ale podobne abonamenty mają też inne sieci i cenowo podobne. Po prostu chyba musisz porównać i wybrać to co Ci odpowiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No zaraz przez ten komórkomat też sprawdzę, bo tam też mozna. No ale i tak zostaje dylemat co do samego telefonu. Czy Samsung, czy co innego. Może może ktoś doradzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się ostatnio mierzyłem z tym problemem. Kończy się umowa w Tmobile, nie chcę przedłużać i szukam innej sieci. Padło na Play - nie dość, że warunki mają korzystniejsze, to jeszcze do tego dają Netflix za darmo, co dla mnie jest dość przyjemnym bonusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (18 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?

do góry