Widok

Telefonistki- przymorze

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/panie-na-stanowisko-telefonistki-ogl3979595.html

czy to jakiś sextelefon? żadnych danych firmy i info że to nie jest sprzedaż- nie prościej jest napisać CO TO JEST? zamiast pisać co to nie jest?

kolejna ściema, kolejny naciągacz, kolejny oszust!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam okazje byc tam, na rozmowie ...Od razu po 2h zaproponowano mi prace dostalam kilkakartek a4 z wydrukowana rozmowa jakiej mam sie nauczyc na pamiec ... Jest to firma ekomed ktorta zajmuje sie prezentacja sprzetu medycznego w zamian za prezentacjeotrzymujeszczek na pobyc w hotelu....Jedna wielka sciema ... nie polecam krynicka -przymorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie zostałam zaproszona tam na rozmowę i szczerze mówiąc, po przeczytaniu komentarzy troszkę się waham i nie wiem czy opłaca się w ogóle jechać.. Może ktoś ma jednak coś dobrego do powiedzenia o tej firmie? Bardzo potrzebuję pracy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
telemarketing radzę omijać szerokim łukiem

ciężka praca, słaba płaca
często dużo wyzwisk leci w słuchawkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A potem będziesz narzekać, że pracodawca nie dał Ci odpowiedzi po rozmowie? To czysta hipokryzja. Po po kiego grzyba się umawiasz? Sama chcesz aby ludzie zachowywali się względem Ciebie fair a sama nie chcesz iść.....do d*py z takim słownym pracownikiem. Jak masz wątpliwości co do pracy to nie składaj tam aplikacji! Bo nie wiem czego się spodziewałaś po pracy jako telefonistka...? Zwyczajnie marnujesz czas innych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Waham się bo byłam już na kilku rozmowach, które okazywały się kompletną porażką. Pytam na forum, ponieważ znalazłam komentarz, który nie "zachęcił" mnie, a nie chcę tracić swojego czasu ani narażać się na koszty związane podróżą jeżeli całą oferta ma okazać się jakimś oszustwem bądź, mam zostać w jakiś sposób wykorzystana.. Człowiek się pyta o opinie na temat firmy (bo w końcu po to właśnie to forum powstało) a spotyka się z krytyką jakiś złośliwych osób, żal...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

do góry