Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zefir - opinia wątek zamknięty O bo sługa... Rozumiem,bo świata. Ale czas oczekiwania miała się z tym co się...
~Zefir
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 grudnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty po prostu woooow,czas realizacji 22 minuty!! świeżo,pysznie,i mega szybko;D
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Klaudiusz - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny super! Dziękuję !!
~Klaudiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 marca 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Moja ulubiona pizza w Sopocie :)
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Coraz gorzej! Podupada pizzeria w zastraszającym tempie! wątek zamknięty Jestem stałym klientem, co tej pory nie miałem zastrzeżeń. Jednak ostanio...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

DRAMAT!!! wątek zamknięty Kolejne zamówienie dostarczone z olbrzymim opóźnieniem. Pizza zimna,...
~Staly klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

Tragedia wątek zamknięty Sugerowałabym wymianę personelu albo co najmniej kierownika zmiany. Nie dość,...
~Agawa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Yerin - opinia wątek zamknięty Zamówiłam pizze przez internet czas realizacji trwał 2 godziny, po 4...
~Yerin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty przy zamawianiu pizzy prosiliśmy o terminal do płacenia kartą. Po jakimś...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Śmiech na sali wątek zamknięty Ludzie wywalcie tych kierownikow z tych pelepizz skoro to jest a'la...
~mb
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

NIE NIE NIE wątek zamknięty Zamowilam w tym lokalu pizze jeden raz i na pewno nigdy tego nie powtorze....
~paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

TRAGEDIA wątek zamknięty Do tej pory była to moja ulubiona pizzeria w Trójmieście. Przepyszne ciasto,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Fatality wątek zamknięty Jako, że w środku nigdy nie byłem, to wystawiam 3 za klimat i wystrój....
~Jul
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Idioci wątek zamknięty ceny pizzy z kosmosu za jedną pizze mam dwie z pieca palonego drewnem (o...
~Barti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Obsluga skandal jakos niska wątek zamknięty Witam moja opinia bedzie negatywna ,zaczne od wejscia ,zawsze trzeba czekac...
~Fenix gastronomix
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Brak dodatków, brak smaku wątek zamknięty pizza za 25 zł, praktycznie bez dodatków (3 plastry salami na dużej pizzy)...
~klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

BEZNADZIEJA wątek zamknięty Witam nasza opinia jest negatywna a powodem tego jest coś co jest nazwane...
~Stasiu i Megi
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

POLECAM wątek zamknięty zamowienie przyjete przez miła Pania ktora wytlumaczyla nam wszystkie...
~Piotr i Ala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa:Pan z obsługi lizak w buzi,ręce w kieszeni-luz w pracy to...
~wiciuok
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

Nie polecam! wątek zamknięty Postanowilismy ponownie zamowic pizze z Telepizzy - po kilku latach...
~Para z Oliwy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

28

wątków

do góry