Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Likwidacja TEMIDABIS wątek zamknięty Witam. W moim imieniu firma TEMIDABIS złożyła do Sądu stosowne dokumenty w...
~MarcinG.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

nie polecam wątek zamknięty Witam, skierowałam moją sprawę do firmy ok. roku temu, niestety nie...
~Mika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

skutecznie i przystępne ceny wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni. Na należne pieniądze trzeba było co prawda trochę...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Firma profesjonalna wątek zamknięty Sprawę skierowałem niedawno. Już po kilku dniach dostałem informację i...
~JUREK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

szybko działają wątek zamknięty Polecam bo w ciągu tygodnia po skierowaniu do nich sprawy pieniądze miałem na...
~Ziemowit
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

warto skorzystać z ich pomocy wątek zamknięty Sprawę przekazałem do tego Biura, a efekt spłaty przez dłużnika nastąpił...
~czesiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

można polecić wątek zamknięty Jeżeli chodzi o odzyskanie długów to sądzę, że można śmiało skorzystać z ich...
~Bogna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

załatwili tanio wątek zamknięty Tanio zapłaciłem a odzyskałem pieniądze, Będę ich polecał swoim znajomym
~Witold
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

temida wątek zamknięty nie zgadzam się z opinią ponieważ od lat wspołpracuję z nimi i naprawdę nie...
~Danka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2012

Ja rowniez nie polecam wątek zamknięty Tydzien temu jakas pani dzwonila i nagle sobie przypomnieli ze rok temu dalam...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

OGÓLNA NIEKOMPETENCJA ! Odradzam !!! wątek zamknięty Firma "Temida-Bis" nie ma żadnego profesjonalizmu - nawet bez...
~Niezadowolona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

POLECAM wątek zamknięty Polecam Temidę ponieważ szybko i sprawnie wyegzekwowali należność od mojego...
~Anna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Dobra firma wątek zamknięty Według mnie firma TemidaBis jest bardzo dobrą firmą,szybko realizują...
~Marek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

windykacja wątek zamknięty Polecam... złożone zlecenia szybko zostały wyegzekwowane ,miła obsługa ,
~tacho
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Temida wątek zamknięty nie zgadzam sie z opisana opinia na temat tej firmy,ponieważ od lat...
~Tacho
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

TEMIDA BIS windykacja wątek zamknięty Jestem zaskoczony, że załatwili moją sprawę w miarę tanio i szybko. Dłużnik...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Amatorzy wątek zamknięty Nic nie załatfili i zgubili sądowy nakaz jaki im daliśmy w 2010 roku do...
~Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Nie polecam wątek zamknięty Olewają klienta. P. Janusz obiecuje, że oddzwoni jak tylko sprawdzi co się...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry