Widok

Ten hydraulik przywrócił mi wiarę w fachowców

To niesamowite. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Zadzwoniłem do Hydraulik24 z prośbą o przyjazd do mieszkania z drobną usterką (na hydraulice znam się jak świnia na gwiazdach). Pan przez telefon wypytał co się dzieje, a następnie przez telefon udzielił porady jak samemu mogę naprawić swój problem. Następnie udzielił wyczerpującego wykładu na temat hydrauliki w ogóle, żebym zrozumiał na czym polegał mój problem. Pan był niesamowicie sympatyczny. Wiedział kiedy może zażartować z tego, że rozmawia z kompletnym laikiem, a jednocześnie wytłumaczył to tak, że zrozumiałem wszystko co do mnie mówił. Z dystansem, z humorem, z pełnym profesjonalizmem. Niesamowite. Aż mi głupio, że nie mam jak mu się odwdzięczyć. Wiem już natomiast, że zawsze zadzwonię do Hydraulik24 po pomoc.
polecam
Moja ocena
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-torun/ pośredniczy w kontaktowaniu się kinetów z rzetelnymi specjalistami z dziedziny hydrauliki. Zapewniają oni pełen wachlarz usług od rozwiązywania różnego typu usterek, po montaż, wymianę najróżniejszych elementów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiesz o tej firmie http://www.trojmiastohydraulik.pl Mają na google opinie 4,4 ale mam do zrobienia remont domu i nie wiem od czego zacząć. Najpierw hydraulik kafelkarz czy jak to idzie chętnie skorzystam z czyjejśc pomocy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry