Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja! Zadzwoniłam do Pana z prośbą o interwencję. Okazało się że Pan może pomóc...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 października 2019

Ten hydraulik przywrócił mi wiarę w fachowców To niesamowite. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Zadzwoniłem do...
~Marcin
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Rewelacja! Polecam każdemu! Szybko, profesjonalnie i w przystępnej cenie. Pan przez telefon wyciągnął ze...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 września 2018

Naprawa zapchanej instalacji odpływowej wątek zamknięty Panowie konkretni, rzeczowi i rzetelni. Poprzednia ekipa spartaczyła odpływ w...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 stycznia 2018

Serdecznie dziękuję wątek zamknięty Bardzo dziekujemy za pomoc. Szybka reakcja,fachowa pomoc ! 40 min od...
~Adrian
-

dodano: 8 stycznia 2018

Szybki i terminowy przyjazd, może nie najtaniej, ale cena znana przez telefon wątek zamknięty Szybki, terminowy przyjazd i jeszcze szybsze udrożnienie starej, żeliwnej...
~Paweł
-

dodano: 28 grudnia 2017

Nieszczelność baterii. wątek zamknięty Przyjazd w ciągu 10 minut w okolicach godziny 19-20. Usterka naprawiona...
~Paweł G.
-

dodano: 9 września 2017

Polecam wątek zamknięty błyskawiczna reakcja ,bez żadnych problemów można a ustalić godzinę...
~Ania
-

dodano: 3 marca 2017

Szybko i skutecznie wątek zamknięty Sympatyczny i rzeczowy pan uratował sytuację awaryjną z toaletą w piątek...
~KK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2015

Nie poważny hudraulik wątek zamknięty Umowieni byliśmy na 16 w Gdańsku a o 16:10 dzwonię a pan w Gdynii u kogoś...
~Klient
-

dodano: 31 lipca 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i szybko. Fachowiec godny polecenia.
~Magda
-

dodano: 17 kwietnia 2015

Zdecydowanie poleca wątek zamknięty Szybki dojazd, fachowa robota oraz przystępne ceny. Zdecydowanie polecam!!!
~Łukasz morena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2014

monika p. - opinia wątek zamknięty rzetelnie,solidnie,szybko.po moim telefonie,gdy szukałam pomocy przy zapchnym...
~monika p.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2014

Polecam wątek zamknięty Wymiana spłuczki w cieknącej toalecie wykonana w tempie ekspresowym, bez...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2014

Najlepszy hydraulik wątek zamknięty Polecam tego młodego fachowca. W gierkowskim bloku mam wiele problemów z...
~Edward
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2014

Fachowiec wątek zamknięty Bardzo polecam.Jako jedyny z hydraulików 24h odebrał przed 7 rano w...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2014

zamrażanie rur wątek zamknięty Pan przyjechał po kilku godzinach, oferował najtańszą stawkę z pracą...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

polecam wątek zamknięty Szybki przyjazd (tego samego dnia), rzetelnie wykonana praca, serdeczne...
~Rafal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

serdecznie polecam - motocyklistom i nie tylko wątek zamknięty Mieszkam w bloku z płyty - odpływ w zabudowanej wannie się zapchał i...
~wonsky
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

SUPER wątek zamknięty Właśnie pan hydraulik wyszedł. Jestem w 100% zadowolony. Uratował sytuacje...
~Hydraulik domator ;)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry