Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Szczerze polecam Pana Zbyszka. Korzystałam dwukrotnie. Remont łazienki,...
~Dorota
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

Małgorzata i Sławek. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi remontowe wykonane przez Pana Zbyszka. Został u nas...
~Małgorzata i Sławek.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Konrad - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Pana Zbyszka. W obecnych czasach znalezienie takiego...
~Konrad
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Pan Zbyszek to fachowiec, jakiego obecnie trzeba szukac z lupa. Dokladny,...
~Olga
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Wykonane prace remontowe przez Pana Zbyszka oceniam bardzo dobrze. Jest...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Emanuela i Andrzej - opinia wątek zamknięty Pan Zbyszek wykonał nam modernizację łazienki w starej kamienicy, zrobił to...
~Emanuela i Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

mariusz - opinia wątek zamknięty Jakość wykonanych usług była perfekcyjna
~mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Zbyszka, prace zawsze wykonane w terminie i z ogromna...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jestem pełna uznania dla Pana Zbyszka, za wykonanie remontu łazienki....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

panele podłogowe wątek zamknięty GORĄCO POLECAM FIRMĘ TENDER reprezentowaną przez sympatycznego p. Zbyszka....
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

FACHOWIEC W PELNYM TEGO SLOWA ZNACZENIU!!! wątek zamknięty Zlecilismy Panu Zbyszkowi wykonanie lazienki oraz polozenie kafli w kuchni,...
~Sylwia i Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Nie nawidzę remontów, a właściwie nie nawidziłem. Pan Zbyszek udowadnia, że...
~p
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Pełny profesjonalizm! wątek zamknięty Skorzystałam z usług tej firmy i jestem zachwycona! Nigdy nie spotkałam się z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Remont łazienki wątek zamknięty Dokładność , profesjonalizm i terminowość to trzy słowa , które opisują pracę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Płytki na balkonie wątek zamknięty Zleciłem firmie położenie płytek na balkonie.Jestem zadowolony.Usługa...
~Lech Smolinski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy na początku lipca - układanie mozaiki w brodziku...
~Marta S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

dobry fachowiec wątek zamknięty Serdeczny Pan wykonał dla mnie remont 2 Łazienek. Prace przebiegły sprawnie...
~Marcin Osowa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry