Tendur

Kebaby

Gdynia, skwer Kościuszki 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - ocena nowy temat Polecam, wrócę na pewno!
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

dodano: 25 czerwca 2026

Agnieszka - ocena nowy temat Na pewno tam wrócę, bo było naprawdę tłuściutko
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 czerwca 2026

Anna - ocena Zdecydowanie polecam, na pewno wrócę!
~Anna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 czerwca 2026

Dorota - ocena smaczne jedzenie i szybko podane
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 czerwca 2026

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry