Tenet

Wróżka

Gdańsk, Gdańsk

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo duza sprawdzalnosc wątek zamknięty Korzystam z uslug od kilkunastu miesiecy. sprawdzalnosc naprawde wysoka....
~Ad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Asiu...wielkie dzieki wątek zamknięty Asiu wielkie dzięki za te miesiące pracy nad moimi kłopotami, nad...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

porada godna polecenia wątek zamknięty To już prawie kilkanaście lat doświadczenia zebranego w tej dziedzienie...
~Kazik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

A ja gorąco polecam wątek zamknięty Przed laty , wtedy myślałam iż przypadkiem, trafiłam na wróżkę Asię. Wtedy...
~Ama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Najlepsza w Trojmiescie a nawet i w całej Polsce wątek zamknięty Gdyby nie pani Asia nie wiem jak przetrzymałabym okres niemowlęcy mojej...
~Marysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Polecam!!!!! wątek zamknięty Pani Asia jest niezwykła!!! Jej wróżby w moim przypadku to 100% prawdy....
~aliceee
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Polecam wątek zamknięty Z usługi wróżki Tenet korzystałam pierwszy raz. Co mnie zaskoczyło to młody...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo pozytywna wrozka! Nie dosc, ze sprawdza sie to co wywrozy to jeszcze...
~ollala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Z usług Pani A... korzystam od 2013 r., kiedy to już po pierwszym spotkaniu...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Najlepsza tarocistka, z uslug ktorej korzystalam wątek zamknięty Korzystam z uslug Tenet od listopada 2012 roku i do tej pory nie zdarzylo...
~Karolina Stepek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Szok wątek zamknięty Minęło już dobre pare miesięcy od wizyty ale dopiro teraz zaczynam zauważać...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry