Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tenis - szukam towarzystwa do pogrania Dzień dobry. Szukam towarzystwa do pogrania w tenisa w Rumi - jest bezpłatny...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Pytania jako początkujący. Cześć chłopaki, niedawno zacząłem grać w tenisa, 1 maja, i po godzinach...
kerligamp
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

tenis stolowy szukam, chętnych do gry w tennisa stołowego [amator na dość dobrym poziomie...
~michal
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2014

Nauka tenisa Nauczę doskonałej techniki tenisowej w krótkim czasie. Gwarantuję...
~Dariusz
3

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2021

Ping pong Czy jest ktoś chętny, aby amatorsko pograć w ping-ponga w Gdańsku np.raz w...
~Iwona, 25l
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Ping pong Czy jest ktoś chętny do pogrania amatorsko w ping po ga w Gdańsku raz w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 sierpnia 2023

Wilson Pro Staff 97v13 To moja wymarzona rakieta i chciałbym opracować precyzyjną grę na całym...
akatsushi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Treningi tenisa w grupie 4-osobowej Szukamy jednej osoby do trenowania tenisa w grupie 4-osobowej (dorośli,...
~Grupa tenisowa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2023

Poszukiwany Witam. Szukam partnera do tenisa stołowego. Na Meissnera . Krzysztof d364@wp.pl
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2023

Pytania dotyczące quizu tenisowego Cześć ludzie! Obecnie pracuję nad banalną grą w persytywę dla mojego...
obalikawa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Pytanie o system wyzwań w tenisie Jestem dość przypadkowym fanem, ale oglądałem Australian Open i mam pytanie...
khapungin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Pytanie dla tenisistów amatorów Więc dzisiaj miałem półfinał mojego pierwszego amatorskiego turnieju i...
okrautang
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Nowy w tenisie ~ Mam 2 pytania P1: Kto/co mogę czytać/oglądać, aby dowiedzieć się, co się dzieje w świecie...
redonkawa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Pytanie Kiedy rozgrywany jest set, co dzieje się ze zmianą stron po rozpoczęciu...
lokatseno
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2022

Zalecenia dotyczące wymiany ciągów? Hej, zastanawiałem się, jakimi strunami zwykle gracie/polecacie? Wiem tylko,...
masanseti
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Pytanie dla tenisistów amatorów Więc dzisiaj miałem półfinał mojego pierwszego amatorskiego turnieju i...
ugenswani
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2022

~Rocket
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Badminton Szukam partnera do gry w badmintona. Poziom średni.
~Wojtek
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

ostatnie 2 turnieje trawiaste Gram w turniejach od tak dawna (wcześniej debiutant, ale teraz junior, moje...
farkhispe
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Pytanie o etykietę tenisową Zastanawiałem się nad tym od jakiegoś czasu, ale dlaczego gracze są tak...
waxensens
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry