Gdzie sa fajne korty tenisowe, jesli ktos ma jakies wiadomosci na ten temat byłabym wdzieczna za wiadomosci gdzie i za ile:)
00
~Artur
(22 lata temu) 24 września 2003 o 13:12
Fajne korty są w Gdańsku na Abrahama (za kościołem). Są 2 korty ceglaste, ale będzie trzeci i już w tym roku (od listopada) ma być hala nad jednym kortem. Cena jak narazie 16 zeta za godzinę. Tel. 505 305472
Pozdrawiam