Terapia Manualna

Masażyści Rehabilitacja

Gdańsk, Arkońska 12A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - ocena nowy temat Wiedza Profesjonalizm Umiejętność Wyrozumiałość Cierpliwość Empatia...etc...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Beata K. - ocena Tomasza odwiedzilam zupelnie przez przypadek. Bylam na krotkim urlopie w...
~Beata K.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Wojciech Polak - ocena Pełen profesjonalizm
~Wojciech Polak
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Yulia - opinia Przyszłam z problemem bólu w stopie - nie mogłam na nią nadepnąć. Po masażu,...
~Yulia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Maciej Czajkowski - opinia Do Tomka trafiłem z polecenia. Wizyta bardzo konkretna. Szybka diagnoza i od...
~Maciej Czajkowski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Anna S. - opinia Polecam z całego serca gabinet a przede wszystkim wspaniałych...
~Anna S.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Kaniuta - opinia Korzystam z pomocy Tomka i Mikołaja od 2 lat. Bywało tak, że wchodziłam do...
~Kaniuta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Sylwia Gojlik - opinia Chodzę z córką regularnie do Mikołaja, od stycznia dzięki pełnym sesją córka...
~Sylwia Gojlik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Marta - opinia Odbyłam dwa spotkania terapeutyczne u Mikołaja z powodu silnych bólów pleców...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2023

Paulina - opinia Chodziłam z bólem w odcinku lędźwiowym przez 4 tygodnie, leki przeciwbólowe...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 kwietnia 2023

Kama - opinia Polecam. Tomasz jest profesjonalistą w każdym calu. Po pierwszej terapii...
~Kama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Tomasz - opinia Polecam w 100% Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera. Raz jeszcze...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Agata - opinia Do Tomka trafiłam całkiem przypadkiem na mini sesję. Rozmawialismy na temat...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2022

Kasia, fizjoterapeuta - opinia Świetny terapeuta. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Podejście...
~Kasia, fizjoterapeuta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Wiktoria - opinia Pan Tomasz jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Przyszedłam z bólem...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2022

Miłosz M - opinia Tomek to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Jestem osobą, która ma...
~Miłosz M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Hania - opinia wątek zamknięty W listopadzie zeszłego roku wybrałam się do Tomka z przewlekłymi bólami...
~Hania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Sylwia ️ - opinia wątek zamknięty Jeżeli szukacie profesjonalisty, to strzał w dziesiątkę. Tomasz jest...
~Sylwia ️
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Albert - opinia wątek zamknięty Mam 51l.Od 5 lat nieskutecznie leczyłem się u wielu terapeutów na bóle...
~Albert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Kasia i Tomek - opinia wątek zamknięty Tomek jest człowiekiem kontaktowym,bardzo otwartym.Cechuje Go indywidualne i...
~Kasia i Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry