Widok

Teraz młodzi mają głos. Nie cofnijcie się.

Wszelkie protesty jak dotąd, były domeną i udziałem osób delikatnie mówiąc w sile wieku. Wyjątkiem były czarne marsze kobiet i tzw LBGT. Zwracałem uwagę na forum, że brakuje młodych Polaków w szeregach protestujących. Czy to w obronie Trybunału czy sądów. Nie uczestniczyli w protestach KODu. Stwierdziłem wówczas, że bez młodych i ich zaangażowania w ruchy społeczne, obywatelskie, niczego raczej nie zwojujemy. Teraz wreszcie są, są na ulicach, placach, parlamencie. Teraz to jest wasza chwila. Teraz to Wy macie szansę skończyć z tą bandą pisowskich nieudaczników. Nie cofajcie się, walczcie dzielnie. To czego nie udało się załatwić w sposób parlamentarny, należy załatwić tego rodzaju protestami. Takie są reguły demokracji. Dacie radę obalić tą władzę, które Was obraża, zabiera Wasze prawa i ma Was za ideologię. lewaków. Nie cofnijcie się !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Młodzi gniewni" otrzymali znaczące (?) poparcie duchowe (?!!!) z zagranicy:

https://www.facebook.com/globalorderofsatan/photos/a.245362315922620/1082367865555390/?type=3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czas pokazać komunistom gdzie ich miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry