Pizzeria Tesoro Express

Pizzerie Jedzenie na wynos

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Zamawiałam w lokalu wczoraj, mimo dużego ruchu Pani blondynka bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

chromista - opinia wątek zamknięty Pani przyjmująca zamówienie zapewniła mnie, że pizza na pewno będzie w ciągu...
~chromista
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Najgorsza pizza jaką jadłam! wątek zamknięty Z przykrością stwierdzam, że to najgorsza pizza jaką jadłam w Trójmieście. W...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Pyszna pizza wątek zamknięty Małe, kameralne miejsce. Pizza wyśmienita, byłam z mężem 23 grudnia. Pan...
~Irena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Super wątek zamknięty swietna i mila obsluga, pizza pyszna, wszystko super, wizyty w restauracji...
~joanna gorzkowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Kurcze... wątek zamknięty Zmówiliśmy pizze i deser z dostawą do domu. Pizza smaczna ale... przyjechała...
~KHDW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Najlepsza pizza w Trójmieście wątek zamknięty Nigdzie (oprócz Włoch) nie jadłam tak pysznej pizzy jak w tym lokalu!...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

oddam glos z najwyzsza nota wątek zamknięty gdyz to najlepsza pizza, w przyzwoitej cenie. oby nigdy sie nie zmienila.
~FK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Molto bene pizzeria! :) wątek zamknięty Najlepsza pizza w Polsce - polecam vegetariane (o ile dobrze pamiętam) + sos...
~WarszawskiKnajper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Domi - opinia wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna, szybki dowóz i co najważniejsze pizza dojechała ciepła....
~Domi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Pyszna pizza!!! wątek zamknięty Miła obsługa, wyśmienita pizza. Kierowca Kamil bardzo fajny:-)
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Filia Tesoro na Polnej która nie daje rady wątek zamknięty Kiedy zamawiałem pizze i zapytałem Panią czy pizza smakowo jest podobna do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Pizza genialna ale... wątek zamknięty Ponieważ stale zamawiam moją ulubioną pizze salami piccante, która jest...
~klonnik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

wow najlepsza pizza wątek zamknięty Odebraliśmy pizze na wynos z lokalu. Byla to najlepsza kulinarna...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Tesoro z Polna 70 - dużo lepsze wątek zamknięty Skorzystałem z usług Tesoro Express mając w pamięci genialny smak pizzy z...
~pwnz0r
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

Sprawdzajcie czy pracuje małe blond złoo wątek zamknięty bardzo niemiła dziewczyna, arogancka, jak jej się praca nie podoba to na jej...
~szok
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Przeciętna pizzeria wątek zamknięty Sporo o niej usłyszałem dobrych słów ale zamówiona pizza była słabo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Pizza rewelacyjna ! wątek zamknięty Pizza jest najlepsza w Sopocie. Szkoda tylko że trochę za droga.
~m
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Niestety tylko przeciętnie... wątek zamknięty Lokal cieszy się wyjątkowo dobrą opinią. Zapewne za sprawą włoskich kucharzy,...
~neon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 marca 2011

Po pierwsze strona internetowa jest tragiczna, 5 minut szukałem menu wątek zamknięty Po drugie drogo ale postanowiłem spróbować, zadzwoniłem by zamówić, a Pani mi...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry