Widok

Test masek - wideo dla ortodoksyjnych kowidian

Załączam link do filmu, który pokazuje jak przenika dym przez różnego rodzaju maski tzw. "antywirusowe". Prościej już nie da się tego pokazać. Miłego oglądania. https://pubmedinfo.org/2020/09/24/wydychany-aerozol-i-maska-na-twarz/?fbclid=IwAR2BaKgtC2vIzavIgLqExzScHZHF9tWlOZrXNb2mF7p3LIwNdVZkGPf-vrA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Doskonale widać jak dym, mimo wydmuchiwania go z dużym ciśnieniem kotłuje się wokół głowy wydychającego. Gdyby nie było maseczki, wydmuchiwany z taką siłą dym rozprzestrzeniłby się natychmiast na odległość kilku metrów. Podczas normalnego oddychania, utrzymując dystans 1,5m powinniśmy być w miarę bezpieczni.
Dziękujemy za pokaz. Widać, że noszenie maseczki ma sens :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

100% skuteczności daje nałożenie sobie na głowę foliowej reklamówki. Pomyśl o tym. Dbaj o innych :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mnie wystarczy 10% - maseczka, 10% - dystans, 10% - higiena i 70% - szczepienie.
Torebkę foliową zostawiam takim jak Ty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie wiem, czy wiesz, geniuszu, ale gdyby rzeczywiście taką ochronę dawały podane przez ciebie środki ostrożności, to nadal masz 22% szansy na zakażenie ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziwne są odezwy aktorów i osobowości telewizyjnych ze szpitali. Zaczął to trzeciorzędny aktor z seriali filmikiem z komórki nagranym w szpitalu. Potem był taki z lekka zniewieściały pan wicherek, co się nazywa Kret, bardzo przekonująco sapał i dyszał. Ostatnio Andrzej Piaseczny z rurką w nosie. Wyglądał zdrowo, wypowiadał wyuczone kwestie. Mniejsza o to, czy to są ustawki, ale oni wszyscy apelują o noszenie masek, trzymanie dystansu, stosowanie restrykcji. I to brzmi tak, jakby oni nie stosowali, skoro się znaleźli w szpitalu. A jeśli stosowali, to to wszystko jest psu na buty skoro tam trafili.
Na logikę to powinni być pokazywani aktorzy, którzy mówiliby, że są zdrowi bo noszą maskę itd.
Bank rozbił lekarz, co śpiewa w zespole Elektryczne Gitary. Najpierw w każdym wywiadzie podkreślał, że stosuje ścisłe rygory i jest zdrowy. Potem pochwalił się zaszczepieniem Astrą. Następnie zwierzył się, że miał po tym preparacie 3 dni całkowicie wyjęte z życiorysu przez bardzo poważne powikłania poszczepienne. A potem trafił w ciężkim stanie do szpitala z pozytywnym testem na covid. Twierdzi, ze cały rok bardzo się starał, a zachorował akurat po drodze na sczepienie albo plus minus kilka dni w tym czasie.
To nie jest narracja dla normalnych ludzi. Ekspert ogłosił światu, ze covid może powodować zakrzepy krwi. I on to powiedział w czasie, kiedy zaczęło być głośno o tym, że Astra i J&J powodują taki skutek uboczny. To ja się zastanawiam, czy NOPy nie będą po prostu podciągane pod covid. Podobnie jak skutki całej operacji walki z covid, które oceniać można już na 110 tys nadprogramowych, mniej lub bardziej przedwczesnych zgonów. Dramatem jest to, ze nikt poza jednym doktorem z Przemyśla nie leczy covid. Podłączenie pod rozsadzający płuca respirator trudno leczeniem nazwać. No jest jeszcze ta terapia podawania osocza ozdrowieńców, ale o żadnej oficjalnej i skutecznej terapii farmakologicznej to ja nie słyszałem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Raven ogarnij się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lewak? Żyjesz? ZJ żyje. O anonima się martwię jeszcze.

https://youtu.be/znM9YD2J3Cw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Geniuszu powiadasz. - Tylko wrodzona skromność nie pozwala mi zaprzeczyć.
Wracając do tematu - 30% skuteczności ochrony (maseczka + dystans + higiena) można uzyskać przy zaangażowaniu całego społeczeństwa. Zdaje sobie sprawę, że po świecie chodzą nie tylko geniusze, ale również osobniki rozwinięte intelektualnie nieco inaczej, więc z ubolewaniem przyjmuję wyliczone przez Ciebie 22% zagrożenie, na które nie mamy wpływu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O kurczaki.....nawet ja Gdańszczann jestem w szoczku....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

weź 10 dawek szprycy i będziesz maił/a 100% pewności kowidiozy....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na wyróżnienie się profesjonalizmem liczyć nie możesz lekarzu,... to fakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Jak prywatna firma terroryzuje rządy na świecie (4 odpowiedzi)

W głowie się nie mieści jak to jest możliwe, że prywatna firma biotechnologiczna Pfizer...

Lockdown energetyczny jeszcze tej zimy? (21 odpowiedzi)

Co za czasy. Jak szybko teorię spiskowe stają się faktami. Planowane są niedobory prądu i...

Jedyna słuszna narracja upada (53 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=ff1FFou1KvQ , już na oficjalnych stronach nie blokują tych...

do góry