Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Laila - opinia wątek zamknięty Zamawiasz burgera z frytkami, czekasz ponad 2 godziny no i dostajesz zimne...
~Laila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Niestety wątek zamknięty Zamówienie zrealizowane w niecałe 100 minut... po rozpakowaniu- zimne... Może...
~Jaga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Niewarte ceny. wątek zamknięty Dziś zamiawiałam 2 burgery oraz zestaw duze frytki + keczup. Zamowienie...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Zimne jedzenie. wątek zamknięty Po raz drugi jestem niestety zawiedziony dostawą jedzenia zawsze było ok...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Świetne burgery, warto poczekać! wątek zamknięty Poziom wyżej niż KFC :-)
~Matt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Chrupiący kurczak wątek zamknięty Polecam.Jedzonko pyszne ,wszystko świeżutkie,pachnące,obsługa miła.Polecam...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Po pierwsze obsługa. Miła nienachalna Pani w okularach. Po drugie Menu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Niestety zchodzi na psy wątek zamknięty Kiedyś polędwiczka była polędwiczką a nie wiórem w panierce. Rotacja...
~XYZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Jedzenie w barze ok, czas realizacji jedzenia na telefon - słabizna.. wątek zamknięty Jedzenie smaczne, natomiast czas dostawy...makabra ( !!! ). Czas dostawy do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Bardzo dobre jedzenie i obsługa wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczony. Jedzenie jest bardzo smaczne. Ceny przyzwoite...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Świeże i pyszne wątek zamknięty Świeże jedzonko, widać że składniki dobrej jakości, można się najeść, pyszne...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Polecam :)) wątek zamknięty Pyszny soczysty kurczak, duże porcje i przyzwoite ceny. Pozdrowienia dla...
~Emi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Wow! wątek zamknięty Nie spodziewałem się czegoś tak smacznego! Kurczak dopiero co smażony,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 grudnia 2015

Nowy lokal z kurczakami - konkurencja kfc wątek zamknięty Niepozorne z zewnątrz, ale zaskakuje jakością. Mega polecam tortille z...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry