Thao Thai

Salony masażu Rehabilitacja

Gdańsk, Szeroka 86/87

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty W zeszłym roku dostałam w prezencie od męża pod choinkę masaż tajski olejkiem...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

rewelacja ! wątek zamknięty świetne miejsce już od wejścia. na taki masaż namówiła mnie ciocia, która...
~Anuśka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Wspaniały relax! wątek zamknięty Cudowne miejsce o wspaniałym klimacie. Bardzo profesjonalna obsługa, miła i...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Zmieniłam zdanie o masażu tajskim! wątek zamknięty Od kiedy usłyszałam o masażu tajskim, zawsze wyobrażałam sobie, że to mało...
~Zauroczona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Thao Thai wątek zamknięty Świetna obsługa od wejścia do lokalu. Miejsce sprzyja relaksowi i wyciszeniu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Trafiony prezent wątek zamknięty Do salonu trafiłam przypadkiem - w prezencie urodzinowym od męża dostałam...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Niespodziewany efekt, fantastyczna masażystka! wątek zamknięty Od bardzo długiego czasu walczę z bólem barku, który ograniczał ruchomość...
~Wdzięczna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2015

Profesjonalny masaż w centrum Gdańska wątek zamknięty Z massżu korzystalem juz w wielu miejscach ale to co zrobiła ze mna ta...
~Benek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Pełen profesjonalizm . wątek zamknięty Mega pozytyw ! Ciepły wystrój salonu, w recepcji przemiła Pani Sabina...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

polecam gorąco ten salon ! wątek zamknięty Super obsługa, świetne masazystki i przystepne , znosne ceny . DAJCIE SOBIE...
~bywalczyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

super salon rehabilitacyjny ! wątek zamknięty Zapraszam gorąco osoby, które są po urazach barków, kręgosłupa i innych ,...
~jaaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

ocena punktu przy ul. Szerokij 86/87 wątek zamknięty Polecam to miejsce, profesjonalna załoga z Tajlandii, bardzo relaksujący...
~polecający
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry