Widok

Thermomix - zamawiał ktoś ostatnio prezentację?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Zamawiał ktoś ostatnio prezentację do domu tego urządzenia? Chciałabym zobaczyć jakie ma możliwości. Czy ta prezentacja rzeczywiście jest niezobowiązująca? Czy trzeba zapraszać znajomych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja ostatnio miałam u siebie prezentację :) nawet dwie, mam też swój egzemplarz thermomixa.

Z tego co wiem można zrobić prezentację bez gości ale czy to ma sens?
:) lepiej zaprosić znajomych bo to fajna okazja do spędzenia czasu :)

dwa dla sprzedającego to okazja do pokazania produktu większej liczbie ludzi.
Czy jest zobowiązująca :) nie, nie jest :) ale z drugiej strony czy dla samej ciekawości zapraszać przedstawiciela który wozi ze sobą sprzęt, wszystkie produkty i się bądź co bądź produkuje. Można owszem powiedzieć że to jego praca, ale od prezentacji nie ma się płacone, a od sprzedaży :)

Dla sprzedającego ważne są też kontakty, to że Wy nie musicie kupić,ale może komuś z Waszych znajomych spodoba się produkt i poleci go komuś jeszcze innemu :) i właśnie na tym polegają prezentacje :)

w razie czego mogę podać namiary na prv do przedstawiciela handlowego :) agnieszka0502@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
tak nawiazując do tematu Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM thermomixa!
Mamy go już ponad 4 lata i nie wyobrażam sobie teraz kuchni bez niego :).
przygotujesz na nim praktycznie wszystko - pyszne zupy, ciasta, dania na parze..wiele tego a fajnie bo w ksiażkach masz wszystko opisane ile czego trzega (gramatura) wiec najgorszy leń kucharski potrafi wyczarować pyszne danie z tego cacka :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Witam , jako przedstawiciel firmy Vorwerk Polska zajmuję się organizacją prywatnych spotkań z pokazem urządzenia thermomix tm5 .Wszystkich zainteresowanych tym innowacyjnym urządzeniem zapraszam do sprawdzenia . Wszelkie informacje dotyczące umówienia spotkania pod numerem 510-352-603. Firma Vorwerk Polska .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Witam, ja też jestem szczęśliwa posiadaczką Thermomixa, super się sprawdza. Jeśli chodzi o prezentacje bardzo polecam panią z Gdyni, pomogła mi wszystko podłączyć i dała dużo cennych wskazówek, jeśli będzie ktoś zainteresowany podaje nr 663 106 536
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli na siebie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo droga zabawka dla frajerow.
Po 3 miesiacach wyladowala w szafie i sie kurzy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

skoro leży w szafie, może ją sprzedasz? zyskasz miejsce w szafie i część pieniędzy, a my nowy sprzęt za mniejsze pieniądze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja kupiłam lidlowską podróbkę. Jestem bardzo zadowolona. Niestety na oryginał nie było mnie stać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To odsprzedaj mi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest na aukcji wiadomo gdzie...
Na pewno znajdzie sie taki sam frajer jak ja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuje zapraszac i podawac adres jakiego nie ma.... oducza sie naciagac ludzi moze wtedy.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To może chcesz sprzedać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestes frajer bo masz A nie uzywasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jesteś frajer, że kupiłeś za tyle kasy thermomixa i go nie używasz!!!!nn
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń i umów sie na prezentację .....
wszystkie szczegóły 607559226
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://www.wprost.pl/kraj/10105513/pokazy-garnkow-masazerow-sprzedaz-suplementow-diety-uokik-ukaral-5-firm-za-wprowadzanie-klientow-w-blad.html

Dotyczy nacigania seniorów, ale niektórzy młodsi też dają sobie wciskać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A jaki to ma zwiazek z thermomixem? To nie jest tego typu firma, wystarczy sobie zerknąć na babskie fora lub na fb i zobaczyć jakie to ma opinie i grono odbiorców.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

do góry