Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo fajna szkoła :) wątek zamknięty Moja córka uczęszcza na zajęcia do pani Marty od września, z ogromną...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Polecam dzieciom i rodzicom ;) wątek zamknięty Pani Marta wkłada całe swoje serce w pracę z naszymi pociechami. Widać, że...
~Zadowolony tata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

dobra szkola wątek zamknięty mila obsluga, elastycznosc w ustalaniu terminow ,ciekawy dla dzieci sposób...
~kutka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Zajęcia prowadzone ciekawie dla dziecka z pełnym zaangażowaniem Pani Marty,...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Fajna szkoła dla maluchów wątek zamknięty Jak dla mnie bez uwag, dobra cena, ciekawe lekcje, ale najważniejsze moja...
~KejEn
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

rzetelnie wątek zamknięty Uważa , że zajęcia są prowadzone w dość dogodnych warunkach i w całkiem...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

gorąco polecam wątek zamknięty Moja córka (4 l.) miała angielski z Panią Martą w przedszkolu i prosiła mnie,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Polecam naukę angielskiego dla przedszkolaka wątek zamknięty Polecam lekcje angielskiego w Tinkerbell School. Moja córka Marysia bardzo...
~Tata Marysi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Mama Zuzu - opinia wątek zamknięty Od września moja córka chodzi na zajęcia do Pani Marty, która robi wszystko...
~Mama Zuzu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry