Tintamare

Podolodzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Karola Chodkiewicza 13/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim!!!!! wątek zamknięty Do p. Anetki uczęszczam od kilku miesięcy i jestem zachwycona...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Bardzo fajny gabinet, chodzę tam regularnie. Polecam wszystki jak najbardziej
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

lipoliza iniekcyjna wątek zamknięty Gabinet jest ciekawie urządzony, a Pani magister wydaje się być bardzo...
~Gabi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Lipoliza interakcyjna wątek zamknięty skorzystałam z kuponu grupera na lipolizę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

100 % satysfakcji wątek zamknięty Chodzę regularnie - polecam :)
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Byłam wczoraj u Pani Anety na mikrodermabrazji. Jestem zachwycona :) Pani...
~magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Polecam wszystkim! pełen profesjonalizm. Przemila atmosfera, zabieg trwa...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

rewelacja wątek zamknięty Pani Aneta jest wyjątkowo profesjonalna, uczciwa, nie obiecuje gruszek na...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2012

najlepsza endermologia w 3mieście wątek zamknięty profesjonalna obsługa, która rozumie zabieg endermologii, potrafii...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Endermologia wątek zamknięty Naprawdę widać efekty. Gorąco polecam! Do tego wspaniała atmosfera, dziękuję...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Warto wątek zamknięty Najlepszy masaż kamieniami na jakim byłam. Pani Aneta ma złote ręce....
~Dominika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry