Tiwis

Telewizja kablowa Elektronika przemysłowa

Gdańsk, Stanisława Lema 4/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak obsługi technicznej wątek zamknięty Zgłoszona awaria Internetu nie została naprawiona przez kolejnych 8 dni.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

OLA - opinia wątek zamknięty MOJ MĄZ BYŁ KLIENTEM TEJ FIRMY, POBIERALISMY USŁUGE INTERNETOWA, WE WRZESNIU...
~OLA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

czeste awaria, kiebska obsluga klienta wątek zamknięty ostatnia awaria trwala ponad dobe ;/ Pani mi z biura mowi, ze nikt wczesniej...
~klient tiwis
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Juz ich nie musze znosc wątek zamknięty oferta programowa fatalna, jakosc odbioru rewelacyjana o ile przyjmiemy...
~mick
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

FATALNIE! wątek zamknięty Ludzie, Tiwis to jakiś żart! w dodatku DROGI i mało smaczny... Mam wykupione...
~Gośka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

Twis internet wątek zamknięty Ja uwazam ze Tiwis jest ok przynajmniej sam net.Dziala be awarii.
~Guderskiego
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

TV CORAZ MNIEJ I GORZEJ wątek zamknięty Rozumiem że w dobie kryzysu potrzebne sa ciecia kosztow, ale zeby utrzymac i...
~msp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 grudnia 2011

klient opinia wątek zamknięty Ten TIWIS to kompletne zero,dwa dni siedze i czekam na przyjazd "technika"...
~klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Stabilnie - ale niezgodnie z deklaracjami wątek zamknięty Sprzedają pakiety internet do 25Mbit - to chwalebne, szczególnie jeśli wziąć...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

słabo wątek zamknięty Mam tiwisa raptem od 3 m-cy i póki co nie miałam kłopotów z brakiem sygnału i...
~ju
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

awarie! wątek zamknięty Non stop są awarie na osiedlu pogodnym. To już zaczyna byc męczące......
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

ciągłe problemy wątek zamknięty Płace co miesiąc ok. 100 zł i średnio 2 razy w tygodniu nie mogę odbierać...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Mania - opinia wątek zamknięty co prawda już na Pogodnym nie mieszkam, ale jak mieszkałam,to byłam bardzo...
~Mania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

słaby wątek zamknięty lubię obejrzeć wiadomości, na pozostałe programy zwyczajnie nie mam czasu,...
~zula
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

14

wątków

do góry