Widok

Tlenoterapia?

Czy tlenoterapia faktycznie jest skuteczna? Na jakie schorzenia pomaga? No i jaka jej forma jest najlepsza? Wiem, że można chodzić na sesje do komory ale obecnie to trochę ryzykowne. A sytuacja raczej szybko się nie zmieni. Wiec chyba dużo lepszym rozwiązaniem jest posiadanie np. koncentratora tlenu. Taki można kupić w sklepach jak 24medyczny. Koszt spory. Ale jeśli taka terapia jest polecana to warto. Pytanie tylko czy to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tlenoterapia jest obecnie popularna. Ale tlen jest lekiem i nie można go stosować bez konsultacji z lekarzem. Ja co prawda miałam koncentrator oterapia dla Mamy, ale ona była chora na raka i podawany był jej tlen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo tlen jest ważny i daje życie. Można korzystać z tlenoterapi w różnych wypadkach, ale należy pamiętać, że jest on uznawany jako lek. I jego przedawkowanie może być groźne tak samo jak jego niedobór. Na 24medyczny.pl są te koncentratory dostępne, o których wspominasz i można je kupić. A teraz nawet lepiej je mieć niż na zabiegi chodzić poza dom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

do góry