Tłumacz Języka Angielskiego

Tłumaczenia językowe

Sopot, Artura Grottgera 20C/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wincent - ocena Bardzo dobry tłumacz ustny języka angielskiego, Pani Joanna tłumaczyła na...
~Wincent
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Katarzyna Wiślińska - opinia Szybko i profesjonalnie, tłumaczenie z języka angielskiego ma język polski,...
~Katarzyna Wiślińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Tomasz - opinia Rewelacyjne tłumaczenia symultaniczne na konferencji, jesteśmy bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalne tłumaczenie ustne na konferencji. Polecam
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Joanne Profesjonalnie i na czas:)
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Joannę, doskonale dostosowała materiały szkoleniowe na język...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Anna Haim - opinia wątek zamknięty Polecam z pełną odpowiedzialnością, Pani Joanna jest miła, komunikatywna i...
~Anna Haim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Lucjan - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca, polecam każdemu kto szuka tłumacza języka...
~Lucjan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Anna Kaczkowska - opinia wątek zamknięty Dziękuję za szybkie i profesjonalne tłumaczenie. Wreszcie znalazłam tłumaczkę...
~Anna Kaczkowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Tłumacz języka angielskiego z wiedzą rowniez z zakresu pedagogiki specjalnej....
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko dostarczone tłumaczenie, dobry kontakt online. Współpracujemy...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Lesław - opinia wątek zamknięty Tłumaczyłem kilka stron (angielski). Było szybko i merytorycznie. Trafiłem...
~Lesław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Tłumaczenie profesjonalne i na czas. Polecam
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Profesjonalne tłumaczenie. Realizacja zgodnie z terminem, przystępne ceny....
~Olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Tłumaczenie wykonane terminowo i bardzo profesjonalnie. Wszystko załatwione...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Sara - opinia wątek zamknięty Ekspresowe tłumaczenie w sobotę wykonane profesjonalnie i bardzo szybko....
~Sara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry