Widok

Tłusta cera

Mam Tłusta cere i żadna kredka i cień do powiek mi się nie trzyma na powiekach kupiłam 2 bazy i żadna nie działa jak z tym radzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kup klej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


sprobuj kredek i cieni z serii Double Wear (ale tylko tej) firmy Estee Lauder. U mnie tylko te kredki się trzymają - też mam tłustą skórę i powieki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś miałam krem od Babuszki Agafii- mała zielona tubka i po nim skóra była matowa,ale nawilżona. Mi nie jest to potrzebne, ale wcześniej nie miałam takiego kremu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może wypadałoby zacząc czyścić skórę twarzy z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków, a dopiero potem robić makijaż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktycznie trzeba pielęgnować cerę kosmetykami do cery tłustej, żeby osunąć ten problem, bo żadna baza nie będzie do końca skuteczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A próbowałaś tego kremu https://sklep.barwa.com.pl/barwa-siarkowa/199-upiekszajacy-krem-selfie-time-barwa-siarkowa-quick-40ml.html ? Miałam taki sam problem, długo szukałam odpowiedniego preparatu i dopiero koleżanka mi podsunęła ten krem. Zawarty w nim składnik krzemian glinowo - magnezowy sprawia, że cera od razu staje się zmatowiona, jednocześnie ogranicza niepotrzebne błyszczenie i niedoskonałości. Bardzo fajnie trzyma makijaż. Spróbuj koniecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również zgadzam się z niektórymi osobami, może trzeba najpierw zadbać o pielęgnację twarzy. Jest wiele dobrych dermokosmetyków na rynku. Spróbuj jeszcze zmatowić delikatnie powiekę korektorem zanim dasz bazę na powieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli Twój problem dotyczy też skóry twarzy to polecam wyrzucić silikonowe bazy pod makijaż a jako bazę pod fluid stosować albo żel aloesowy, np Holika Holika albo lotion no 1 Hada Labo. Dodatkowo z żelem aloesowym masz super pielęgnację bo w ekspresowym tempie goi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia. A jeżeli tylko powieki tłuste to baza art deco (ja sobie też chwalę bell) z kredkami i cieniami double wear dadzą radę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bazę pod cienie? zamiast tego dałabym zwykłą bazę pod podkład, na to podkład matujący na powiekę i dopiero cień, kredka/eyeliner
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popytaj o profesjonalne bazy w takich drogeriach jak Sephora albo Douglas. Powinni coś doradzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie. Ja miałam podobny problem, ale to kwestia złego doboru kosmetyków lub kompletnego ich nie stosowania. Teraz używam bazy od Bielendy z serii Glow essence z efektem rozświetlenia i jest bardzo dobra ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę aż tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zadbaj o odpowiednią pielęgnację ;) mi pomaga nacynamid, kwas salicylowy i dobre nawilżenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tłustej cery kup sobie kosmetyki z glinka zieloną, pomaga jak nie wiem, naturalny składnik. Dobre ma w ofercie Bielenda , własnie te używam, to linia Botanical Clays
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie szukaj kosmetykow do tlustej cery a zadbaj o jej odtłuszczenie, fajnie sie sprawdza z la roche posay oczyszczajacy plyn taki w niebieskiej butelce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, ważne by mieć dobrej jakości kosmetyki do takiej cery ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a on dziala jak tonik? czy to jakis krem'?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardziej jak tonik :) jest na notino w dobrej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

problem z dzieckiem sąsiadów (456 odpowiedzi)

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

do góry