Od kilku lat ulubiona włoska knajpa w Trójmieście. Miejsce spotkań ze znajomymi i niedzielnych obiadów z rodziną. Niestety w dniu dzisiejszym byłem tam ostatni raz. Udałem się na obiad z żoną i córką. Już podczas składania rezerwacji telefonicznej pani była bardzo niemiła i arogancka. Po przyjściu wcale nie było lepiej. Czas oczekiwania na przystawkę ok. 15 min, więc OK, ale na danie główne - pizza familijna - grubo przesadzili. Od zamówienia minęła godzina i 15 minut i pizzy dalej nie mieliśmy na stole. Dodam, że przed zamówieniem nie poinformowano nas o wydłużonym czasie oczekiwania. Stolik obok nas - przyszli 20 minut po nas, otrzymali pizzę po ok. 45 minutach od zamówienia. My nadal oczekiwaliśmy na swoją. Zwróciłem uwagę kelnerce, "pizza jest już w piecu" bez żadnego "przepraszam" ani za ile będzie. Dodam, że byliśmy z malutkim dzieckiem, które nie miało zamiaru już siedzieć przy stoliku - podarło w tym czasie z nudów papierową ceratę, obrus zakładało na głowę. Po godzinie i 25 minutach zrezygnowany wyszedłem płacąc tylko za przystawki i napoje-usłyszałem jeszcze, że "nie znam się na gastronomii", że "wcale nie czekam tak długo" od "przesympatycznej" chyba szefowej kelnerek...