Zakupiłam sesję fotograficzną na grouponie i to był mój ostatni raz kiedy skorzystałam z tego typu promocji. Patrząc na te zdjęcia (choć "zdjęcia" to dużo powiedziane) mam wrażenie, że brałam udział w sesji fotograficznej w wersji demo.Nie skomentuje "studia" fotograficznego, więc zacznę od momentu kiedy miałam wybrać zdjęcia. Po miesiącu oczekiwań (więc myślałam że będę wybierać z pięknie obrobionych zdjęć) dostałam wgląd do zdjęć które były chyba tylko po prostu zrzucone z aparatu na komputer i przyklejono na nich czarne napisy "new look" żeby ich nie kopiować (ale spokojnie, jak je przeglądałam to nawet nie byłoby za bardzo co kraść : zdjęcia gdzie brakowało mi czubka głowy, stopy, łokcia czy było w inny sposób śmiesznie skadrowane). Ale wybrać coś musiałam, w końcu zapłaciłam. Czekałam kolejnych kilka dni ( myślę sobie "ooo, może jeszcze je jakoś zretuszują). Dostałam zdjęcia nietknięte, może na dwóch był czarno-biały filtr (szacun -.-). Więc nie wiem na co tak naprawdę czekałam ponad miesiąc. Na zrzucenie zdjęć na komputer? Ja robię to w 5 minut.
Jakość zdjęć - beznadziejna, lekko przybliżone w programie od razu robią się "pikselowate" i niewyraźne.
Odradzam.