New Look

Fotografowanie

Gdańsk, Jana Matejki 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
miło, szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Usługę zdjęć do dowodu osobistego wykonywałam w tym salonie kilkukrotnie, raz...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

To jakiś dobry dowcip wątek zamknięty Zakupiłam sesję fotograficzną na grouponie i to był mój ostatni raz kiedy...
~nenka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

porażka wątek zamknięty niestety nie mogę wydać pozytywnej opinii, ponieważ zdjęcia komunijne wyszły...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Stała klientka wątek zamknięty Napiszę krótko, korzystałam z usług New Look i będę korzystać bo byłam...
~K. Baj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 marca 2013

brak kompetencji wątek zamknięty Brak kompetencji i przede wszystkim umiejętności w fotografowaniu grupy...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Totalny brak kompetencji i umiejętności.Brak dotrzymywania terminów i...
~wioolinka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Nie ma umowy - nie można się czepiać wątek zamknięty Nagłówek mówi wszystko, termin ustalany na kalendarz i zaliczkę, a później...
~Misi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

12 zł zamiast 25 zł za 4 zdjęcia do dokumentów - zakupy grupowe wątek zamknięty Bardzooo słaba jakość zdjęć o wycinaniu/docinaniu nie bede mówił...bo...
~jaoga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Zakupy grupowe - kupon zniżkowy wątek zamknięty Ja również korzystałam z zakupów grupowych. Co do jakości zdjęć to nie mam za...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry