Widok

To jest BARDZO DOBRA SZKOŁA!!!

Jestem w trakcie nauki w tym liceum. Nie zgodzę się z opiniami moich poprzedników. Ta szkoła ma wysoki poziom nauczania i to bardzo dobrze! Jest więcej nauki niż w niektórych liceach z wyższym progiem punktowym. Dla Mnie to jest wielki plus. Nauczyciele są bardzo doświadczonymi ludźmi. Z każdym problemem można się do nich zwrócić a na pewno można liczyć na ich pomoc :) To nie prawda,że w tej szkole jest tzw.'patologia', 'lamusy' itp.
Tymi słowami, wy (ludzie) obrażacie nas (uczniów) chodzących do tego liceum. To jest jakaś paranoja wyrażać opinie o szkole, jeśli się nawet w niej nie było! Ludzie. Co się z wami dzieje? Nie macie czegoś innego do roboty? Jeśli nie byliście w tej szkole to po co się wyrażacie o niej w sposób obrażający?

Dla Mnie to liceum jest najlepszym wyborem. Polecam!

P.S Proszę nie sugerować się plotkami i nie obrażać uczącym w tym liceum nauczycieli! To świadczy tylko o złym wychowaniu!
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam :), boje sie ze nie dostane sie do tej szkoły :( ile trzeba miec lacznie punktow zeby sie tam dostac ??? czy bedzie tam trudno, czy jesli ucze sie na 3 tylko z wosu idzie mi dobrze, mam szanse wg tam isc ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry