Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia wątek zamknięty w każdej szkole są, plusy i minusy tak jak w życiu. ile ludzi tyle opinii nie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

nie marnuj się tu wątek zamknięty Organizacja szkoły jest fatalna. O wszystkim dowiadujemy się na ostatnią...
~~była uczennica
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Jestem absolwentem tej szkoły i szczerze ją gorąco polecam. Wysoki poziom...
~absolwent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

punkty wątek zamknięty ile punktów minimum zeby się dostać?
~kandydat
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Jak z zajęciami sportwymi? wątek zamknięty Zależy mi aby w szkole rozwinąć swoje umiejętności z gimnastyki, w roku...
~malinówka.ever
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła szkoła. Właśnie kończę klasę I i już jestem pod wrażeniem,...
~Ł.C.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2009

To jest BARDZO DOBRA SZKOŁA!!! wątek zamknięty Jestem w trakcie nauki w tym liceum. Nie zgodzę się z opiniami moich...
~uczeń
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

to bardzo dobra szkoła wątek zamknięty To szkoła nie dla każdego. Uważam, że nie każdy sobie w niej poradzi....
~P
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

MASAKRA! wątek zamknięty nie widzialam gorszej szkoly! nie polecam nikomu ale to nikomu! nauczyciele...
~uczennica
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 stycznia 2009

fajna szkoła wątek zamknięty poziom nauczania ani niski ani wysoki - po prostu dla osób które nie są...
~t
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

absolwent wątek zamknięty jestem absolwentem tej szkoly.rocznik 1994-98 wowczas szkola reprezentowala...
~karollo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

Super Ogolniak i Jakie Mile Wspomnienia.. :) wątek zamknięty Jestem Absolwesntem XII Liceum.. Wspomnienia mam bardzo mile a i w glownie...
~Koszykarz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 stycznia 2008

A mnie się podoba! wątek zamknięty Jestem tu nowy ale mam przyjaciół, którzy chodzą tu już trzeci rok. Jak to...
~szary uczeń
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 września 2007

Nie podoba mi się ta szkoła... wątek zamknięty Tak właśnie 12lo mi się nie podoba bardzo mi się nie podoba ...jest...
~M.K
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2007

NIe polecam wątek zamknięty Mi ta szkoła nie przypadła do gustu i źle ją wspominam, a germanistki w niej...
~wer
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

JEST OK wątek zamknięty Polecam to super szkoła i organizuje fajne wycieczki itp...
~ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

16

wątków

do góry