Widok

To żenada a nie restauracja

Lokal jest bardzo mały. Nie polecam stołować się tam w więcej niż 2 osoby. Przyszłam tam razem z pięciorgiem znajomych i połączyliśmy dwa stoliki, co bardzo oburzyło innych gości. Stolik był usyfiony (nie bójmy się tego słowa) i kelnerka raczyła go umyć dopiero po 15 minutach. Moja znajoma była uczulona na detergent, którym kelnerka myła stoły(powinna zrobić to od razu po wyjściu poprzednich gości, zwłaszcza, że w lokalu nie ma aż takiego tłumu, ba, nawet nie ma miejsca na tłum). Kelnerka zwracała się do nas per ty, co bardzo mi się nie spodobało. Zamówiłam pizzę hawajską, a znajomi makarony z dodatkami i klopsiki z frytkami. Po chwili okazało się, że nie ma ananasa, ale "możesz sobie wybrać coś innego". Koleżanka, która zamówiła klopsiki, zapytała jakiej są wielkości i ile ich jest. Pani kelnerka powiedziała, że 3 duże, zaś po podaniu dania oznajmiła, że teraz jest ich więcej, ale są mniejsze(było 5 klopsów wielkości mentosów). Jakość dania była zadowalająca, niestety ilość nie była adekwatna do ceny. Na obiad czekaliśmy 30 min pomimo, że oprócz nas w restauracji były jakieś 3 osoby. Polecam, jeśli ktoś chce zjeść apperitif, ale nie na obiad., bo wyjdziecie głodni i źli, jak my.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy serdecznie.Jesteśmy właścicielami PIEPRZu.Państwa opinia jest dla nas cenna.Cenna o tyle,że pomimo natłoku obowiązków nie powinniśmy opuszczać "naszej perełki" nawet na dwa dni.....a to niestety nam się przytrafiło.Reagujemy natychmiast.Lubimy żarty,ale Państwa uwagę traktujemy bardzo poważnie.Miejmy nadzieję,że uda nam się zrekompensować to żenujące zajście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za reakcję, cieszy mnie to, że negatywne opinie nie są ignorowane bądź usuwane, to dobrze świadczy o Państwie. Uważam, że restauracja ma potencjał. Atmosfera przytulna, nazwa lokalu intrygująca, a sam fakt, że można przynieść swój własny alkohol zachęca jeszcze bardziej. Potrawy smakowały wszystkim moim znajomym, jednak wyszliśmy tak samo głodni jak przed wejściem do lokalu. Ceny, pomimo, że nie są bardzo wysokie, są nieadekwatne do tego, co znajdziemy na talerzu i to jest główny problem. Jeśli Państwo zadbacie o to, myślę, że już nigdy więcej nie pojawią się żadne nieprzychylne opinie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W restauracji byłem do tej pory trzy razy i ani razu się nie zawiodłem. Raz gołabki, raz Das Sznycel i raz wątróbka - wszystko smaczne, ładnie podane. Obsługa dość szybka i miła. Lokal mały, ale przytulny - i tu uwaga do poprzedniczki narzekającej że lokal zammały - przecież to widać przez szybę, że mały!! Jak można narzekać w opinii, na to że lokal jest za mały dla 5ciu osób, skoro to widać przed wejściem ! Zupełna bezmyślność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy w 4 osoby na kolacji. Lokal rzeczywiście nieduży, od progu również czuje się brak porządnej wentylacji. Natomiast menu róznorodne, dania duże, świeże i smaczne. Obsługa bardzo miła. W sumie byliśmy zadowoleni. A brak toalety raczej nas rozśmieszył ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak toalety??? Jak to możliwe? Paranoja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
już jest toaleta:}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry