Restauracja Pieprz

Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 7/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwester - opinia Fajna obsługa ,a jedzenie jest pyszne.Warto tam jadać !
~Sylwester
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Rafal - opinia wątek zamknięty Smacznie i domowo warto zboczyć z monciaka
~Rafal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

M - opinia wątek zamknięty Zamówiłam spaghetti z krewetkami, było pyszne, ale niestety jak dla mnie...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Super wątek zamknięty Skorzystałem dziś przypadkowo. Na pewno nie raz tutaj zawitał. Super jedzenie...
~Frank
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

niedobre hamburgery wątek zamknięty Obecnie można zjesc naprawdę dobre hamburgery. Niestety ten tutaj jak z lat...
~MM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Smakowicie w dobrej cenie i dobrym smaku wątek zamknięty Fenomenalnie :) - zjadłem zupkę rosół - dobrze doprawiona duuuża porcja. Do...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

dobre, uczciwe jedzenie wątek zamknięty Skorzystaliśmy z groupona "uczta rybna" i muszę przyznać że dania były...
~deka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Jedzenie jakościowo bardzo słabe... wątek zamknięty Przy okazji spaceru po Sopocie weszliśmy do baru Pieprz i niestety czytając...
~Spacerowicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Dobry styl Dobre jedzenie w tym miejscu wątek zamknięty Istna rewelacja przemiły kucharz zasługuje na nobla poezja.Dania wydawane...
~Zeus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Godne polecenia wątek zamknięty Byłem w tej restauracji po raz pierwszy i jestem bardzo miło zaskoczony....
~Andy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Smacznie i miło wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi w ten weekend i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Burger i Jack Daniel's wątek zamknięty Prawdopodobnie najsmaczniejsze burgery w Sopocie. 100% wołowina, świeże...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

NA PEWNO TAM WRUCIMY wątek zamknięty Przyszliśmy prosto z ulicy. Odwiedzanie restauracji to moja pasja i praca....
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką tej restauracji. Jem tam od trzech lat i nigdy nie...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Nie polecam, wręcz radzę unikać wizyty w tym lokalu... wątek zamknięty W dniu 07.02.2015 roku zakupiłem kupon z Grouponu oraz dokonałem pomyślnej...
~Gość restauracji
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Steki- zdecydowanie nie polecam! wątek zamknięty Podana potrawa była niezgodna z opisem na kuponie groupon, dostaliśmy ubożą...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Okropne jedzenie wątek zamknięty W sobotni poranek zamówiłam śniadanie złożone z kawy i croissantów z...
~marja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Ok wątek zamknięty Restauracja poprawna, dużo zyskuje przemiłą obsługą, trochę traci na...
~Foka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Fatalne jedzenie, fatalny wystrój, fatalny pomysł wątek zamknięty Refleksja po dzisiejszej kolacji: lokal wychłodzony, sprawiał wrażenie...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Pyszne hamburgery wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i przepyszne hamburgery. Nie mam nic przeciwko...
~Dżozef
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry