Widok

Tomasz Godyński - opinia

Pan Patryk Stencel to pełen profesjonalizm i unikatowe, indywidualne podejście do klienta. Jest to osoba pełna zaangażowania, dynamiczna, a przede wszystkim skuteczna i dyplomatyczna. Jako mediator doskonale panuje nad impulsywnymi charakterami, ale również wykazuje ogromną empatię wobec np. osób starszych, czego miałem okazję doświadczyć przy sprzedaży mieszkania w Pruszczu Gdańskim, a także przy oglądaniu innych nieruchomości świetnie dobranych pod nasze potrzeby. W kontaktach z klientami zawsze wykazywał cierpliwość, wyrozumiałość i rzetelność, co zaowocowało pomyślnym sfinalizowaniem transakcji. Szczególnie wdzięczny jestem za ogromną i kompetentną pomoc w załatwianiu wszystkich spraw formalnych. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pana Patryka Stencla, ale również wyjątkowej postawy i osobowości. Pan Patryk Stencel poprzez swoją postawę zawodową bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek firmy w kontakcie z klientem. Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez firmę domoteka, a przede wszystkim przez Pana Patryka Stencla, jako rzetelnego i kompetentnego pośrednika nieruchomości.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

W imieniu pana Patryka bardzo dziękujemy za ciepłe słowa! DOMOTEKA poleca się na przyszłość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry