Widok

Tomasz Smol - opinia

Piotr jest niezwykle profesjonalnym, komunikatywnym i otwartym na pomysły fotografem.
Współpracowaliśmy przy okazji organizacji naszego ślubu i wesela w Cegielni w Rzucewie - zrealizowaliśmy sesję narzeczeńską na plaży w Babich Dołach, plener ślubny w śródmieściu Gdyni i reportaż z uroczystości ślubnej i wesela w Rzucewie. Z Piotrem poznaliśmy się on-line. Sami nie jesteśmy w Trójmiasta co było pewną trudnością organizacyjną ale Piotr dodatkowo służył nam radą na różnych etapach przygotowań wykraczając poza "typowe" ramy współpracy.
Nie mieliśmy wielkich obaw jeżeli chodzi o warsztat fotograficzny, bo prace jakie Piotr prezentuje w swoim portfolio były dla nas na najwyższym możliwym poziomie i ich estetyka w pełni nam odpowiadała. Zdjęcia jakie otrzymaliśmy były na takim samym wysokim poziomie z czego jesteśmy niezmiernie zadowoleni.
W czasie sesji Piotr nie narzuca swojej wizji, jest otwarty na propozycje, podpowiada jak się zachowywać w czasie sesji aby wyszło dobrze ale ogólnie jest pełna swoboda. Reportaż ślubny zaś pozwolił nam cały dzień ślubu przeżyć raz jeszcze :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Tomku, to był nie tylko zaszczyt, ale i wielka przyjemność móc towarzyszyć Wam w dniu ślubu. Cieszę się ogromnie, że mogliśmy zrealizować zarówno sesję narzeczeńską, jak i plener ślubny, bo to były dwie zupełnie różne sesje. Życzę Tobie i Edycie wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry