Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa i Aleksander - opinia wątek zamknięty Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na ślub i wesele to z całego...
~Ewa i Aleksander
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Oglądając portfolio Piotra na długo przed naszym ślubem wiedziałam, że to...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Tomasz Smol - opinia wątek zamknięty Piotr jest niezwykle profesjonalnym, komunikatywnym i otwartym na pomysły...
~Tomasz Smol
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Z okazji 30-rocznicy ślubu rodziców zdecydowaliśmy się sprezentować im...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Wspaniała pamiątka z wesela wątek zamknięty W zeszłym roku odbyło się nasze wymarzone wesele, które w wspaniały sposób...
~Alicja Sadowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Profesjonalizm połączony z kreatywnością wątek zamknięty Piotra polecili nam znajomi i z pewnością był to świetny wybór. Od...
~Marcin Jażdżewski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2018

Praca z Piotrem to przyjemność, zdjęcia są po prostu genialne wątek zamknięty W dniu ślubu każda para młoda chce mieć wszystko pod kontrolą. Kontrolę nad...
~Magdalena Platokos-Pawłowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Polecamy w 100%! wątek zamknięty Wybór Piotra na naszego fotografa była naszym strzałem w dziesiątkę! Piotr...
~Agnieszka i Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Polecam 100% Zadowolenia!! wątek zamknięty Pierwszy raz wybrałem się na sesje plenerowa i od razu trafiłem z internetu...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Polecamy współpracę z Piotrem wątek zamknięty Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Piotrem, który wykonał dla nas...
~Martyna i Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Zaufalismy profesjonaliscie! wątek zamknięty Bardzo, ale to bardzo serdecznie dziekujemy za uwiecznienie naszej milosci na...
~Berni i Michal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Najlepszy fotograf ślubny! wątek zamknięty Jeżeli szukacie w pełni profesjonalnego fotografa na ślub to dobrze...
~Patrycja i Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Utalentowany profesjonalista z klasą :) wątek zamknięty Wiedziałam, że zdjęcia będą jedną z najważniejszych i najpiękniejszych...
~Aneta i Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług Piotra podczas naszego ślubu oraz...
~Ania i Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Topowa usługa fotografii ślubnej w Trójmieście ! wątek zamknięty Jako że pasjonujemy się fotografią w życiu bądź czasem na niej "dorabiamy" ze...
~Bartek & Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Podziękowania :) wątek zamknięty Jeżeli szukacie kogoś kto jest profesjonalny w stu procentach i dostarczy Wam...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Doskonaly wybor wątek zamknięty Obawialismy sie przewidywalnych i ustawianych zdjec, jakie w wielu albumach...
~Dominika Cody
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Same szóstki! wątek zamknięty Pan Piotr byl bardzo spontaniczny (rodzina przyjechala z za granicy i byly to...
~Paula Reinhard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Super współpraca! wątek zamknięty Dziękujemy za piękne zdjęcia! Super współpraca oraz bardzo szybka realizacja....
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Serdecznie polecam, nie znajdziecie lepszego wątek zamknięty To się nazywa uchwycenie wspomnień! Podczas naszego ślubu zadbał o każdy...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry