Widok

Tomasz Szczepaniak - ocena

Green Nord Temat dostępny też na forum:
Szczerze polecam. Absolutni profesjonaliści.
Prace wykonane bardzo szybko i profesjonalnie.
Zakres pracy i szybkość wykonania wprost doskonała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję za rekomendację. Bardzo nam miło! ☺️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry