Tomcar Gaz

Instalacje gazowe

Gdańsk, Siennicka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Jestem stałym klientem warsztatu. Wszystkie usługi w zakresie instalacji...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Serwis instalacji gazowej w Shevrolet Aveo 213. Profesjonalnie,szybko i w...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Polecam. Szybko, sprawnie i konkretnie. wątek zamknięty Wszystko w umówionym terminie, zrobiono więcej niż się spodziewałam. Super.
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

polecam wątek zamknięty gaz zalozony w tomgaz 7 lat temu, wszystko gra, chlopaki sa w porzadku,...
~tommy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

cześć wątek zamknięty znalazłem w internecie, byłem tam pierwszy raz i jestem w pełni zadowolony....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

To fakt są dobrzy !!! Nie sądziłem, iż znajdę kogoś kto zna robotę i nie pieprzy głupot ... wątek zamknięty Witam, na swojej instalacji przejechałem już prawie 200 000 tys. była...
~TM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Wszystko świetnie wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, świetna i pomocna obsługa. Polecam!
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

najlepszy warsztat wątek zamknięty Powyzsze slowa za cala recenzja...jezdze tam od lat-jestem klientem ze...
~mario
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

tak powinno być! wątek zamknięty Panie i Panowie, z przyjemnością dzielę się opinią dotyczącą usług...
~NiKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

4 samochód na gazie -polecam wątek zamknięty Polecam, obsługa, fachowość , cena bez zarzutu.
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Tak dobrze ze az wstyd sie przyznac(by nie czekac w kolejkach) Wszystko...
~flydutchman
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty Zagazowałem u nich skode niecałe 2 lata temu. Przejechałem 40 tys i...nic się...
~arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Polecam ten warsztat wątek zamknięty To już III auto zagazowane w tym warsztacie i nie mogę nic zarzucić. Wszystko...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Polecam kolejne auto gazowane u nich. wątek zamknięty Polecam w 100% to już kolejne auto gazowane u nich i jak zawsze pełen...
~DD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Polecam po raz 2-gi gazowałem u nich. wątek zamknięty Polecam drugie auto zagazowane u nich i wszystko jak należy pełna kultura...
~DD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Jestem 100% na tak wątek zamknięty Po prostu z****iście wszystko tak jak to powinno być wykonane, otwory po...
~Czarna Mulpa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Super warsztat,fachowcy wiedzą co robią wątek zamknięty Dopasowują instalacje LPG na potrzeby danego auta aby nie przepłacać z...
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Osobiście polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, przystępne ceny!!:) pozdrawiam serdecznie
~Nasty
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2009

polecam wątek zamknięty Warsztat polecił mi poprzedni właściciel mojego auta. Polecam, problemem są...
~A.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Byłem montowałem i polecam wątek zamknięty Facet wie co robi elegancko wszystko zamontowane żadne kable się nie walają...
~DD
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

23

wątków

do góry