Mam 38 lat i pracuję w dużej firmie. Dość często obowiązki zawodowe bardzo skutecznie zniechęcają mnie do ćwiczeń po wielu godzinach spędzonych przy biurku, nie mówiąc już o aktywności ruchowej. Dodać należy też chroniczny ucisk emocjonalny - wymagania dnia stawiane są na tu i teraz. Nie zauważyłem i nie zdążyłem się nawet porządnie zastanowić, dlaczego pomimo wielkiej chęci, z miesiąca na miesiąc jest mnie coraz więcej w pasie a kilogramów przybywa. Myślałem, ok - efekt pandemii...okazuje się, że nie! Kluczem do rozwiązania zagadki okazało uświadomienie sobie prostych zasad zebranych w "heksalogu racjonalnego żywienia", opracowanego przez FitnessFitback. Narzędzie zadziwiło jasnością, uderzyło przekazem i wręcz zachwyciło efektywnością. Na własnym przykładzie odczułem zburzenie obrazu promowanego przez mass media w zakresie odchudzania - terapia szokowa :) Wystarczyło przestawić się z myślenia życzeniowego na fakty, poprzez monitoring i kontrolę podaży energii. Tylko tyle i aż tyle. W konsekwencji w ciągu sześciu tygodni waga domowa wskazuje już 3 kg mniej, a obwód pasa spadł o 7 cm. Trzy proste i bezpieczne zmiany do żywienia, szok :) FitnessFitback otwiera oczy! Polecam