Top-Wycena Nieruchomości

Rzeczoznawcy

Gdańsk, Morenowe Wzgórze 20/25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia Współpracuję z firmą w zakresie wycen dla banków. Wielokrotnie korzystałem i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Marek - opinia Polecam usługi Pani rzeczoznawcy. Operat szacunkowy zamawiałem na potrzeby...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Piotr Słowiński - opinia wątek zamknięty Do tej pory zamówiłem u Pani Darii 2 operaty szacunkowe. Wszystko odbyło się...
~Piotr Słowiński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Ekspresowo i profesjonalnie wątek zamknięty Chciałem podziękować i wystawić najwyższą notę za profesjonalizm i szybką...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam uslugi oferowane przez Top-Wycena Nieruchomości. Punktualnie,...
~marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

SOLIDNA i PROFESJONALNA gorąco polecam!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie usługi rzeczoznawcy Pani Darii, korzystałem już...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam usługi Pani Darii, jest to osoba kompetenta, rzetelna, a przy tym...
~halina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

rzeczoznawca wątek zamknięty Korzystałem kilakrotnie z wyceny dla banku i sądu i z czystym sumieniem mogę...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Profesjonalnie wątek zamknięty Usługa wykonana szybko i na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolony i mogę...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt. Operat w ciągu 2-3...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

pozytywnie wątek zamknięty operat w 3 dni za przystępną cenę:), opinia banku też pozytywna
~M.L
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

polecam wątek zamknięty wycena wykonana szybko i niedrogo miła i profesjonalna obsługa
~Natalia Porębska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry