Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ponownie bardzo polecam!!! Tym razem instalowano alarm w moim nowym samochodzie. Alarm wysokiej jakości;...
~Betty
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 lipca 2019

Sprawnie , z głową, w przyzwoitej cenie. Ekipa bardzo sensowna , myślą o wygodzie , drobne udogodnienia traktują...
~Aero
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 grudnia 2018

Szybko i solidnie Umówienie wizyty , czas i jakość wykonania bez zarzutu , warsztat niewielki...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Alarmy Miła obsługa, rzetelność i przystępne ceny. Gorąco polecam.
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2018

Szybko , solidnie , Pełna profeska !!! Trafiłem na top car przypadkiem bo szukałem firmy która mi zamontuje car...
~Dj Crazy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2018

100% zadowolenia kolejny raz Mialem problem z czujnikami cofania i zamkiem centralnym w opel movano,...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2018

Najlepsi w miescie Auto naprawione w ekspresowym tempie mimo że trzeba było zamówić potrzebna...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2018

imobilaizer Bardzo fachowo i profesjonalnie Panowie wiedzą co robią i robią to na prawdę...
~Marek Hallo Taxi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2018

top Car Polecam Profesjonalnie, szybko, tanio i przedewszystkim z gwarancja. Zabezpieczałem u...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2018

Polecam!!! Zadzwonilem i za 2h przyjechałem do nich swoim fordem bo miałem problem z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2018

Warsztat godny polecenia W moim aucie od pewnego czasu coś stukalo i nikt nie mógł znaleźć dopiero u...
~Arturo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Gorąco polecam Przyjechałem do Topcar z problematycznym montażem radia jak się okazało...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Bardzo polecam! Miałam problem z centralnym zamkiem w VW Lupo, który zaczął żyć swoim życiem....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2018

Profesjonalna Obsługa - Polecam Bardzo polecam Firmę Top Car. Właściciel warsztatu znający się na rzeczy. W...
~Apollo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2018

TopCar = Dobrze,szybko i w przystepnej cenie. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Krotki termin oczekiwania na usluge....
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2017

Alarm Toyota Bardzo szybki termin, miły właściciel, który wszystko wytłumaczył i pokazał....
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2017

Centralny Zamek Daihatsu Zlecilem TopCar montaz centralnego zamka, usluga wykonana perfekcyjnie....
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2017

Autoalarm Szybka i fachowa obsługa, zna się na rzeczy, a ponadto przystępna cena....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2017

Trzeba uczciwie przyznać ze firma fachowa Świetny kontakt,usługa montażu zabezpieczenia auta (VW Passat) wykonana...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2017

REWEWALACJA!!! wątek zamknięty Profesjonalna firma. Przemiła obsługa Niskie ceny. Gdybym miał znowu zakładać...
~Witek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
222

214

wątków

do góry