Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalizm, miłe fachowe podejście, przystępne ceny... wątek zamknięty Warsztat ten znalazłem na portalu trojmiasto.pl. Zachęcony tyloma pozytywnymi...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

autoalarm wątek zamknięty profesjonalny wyszkolony personel i podejście właściciela do klienta naprawdę...
~ESPACE
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Alarm W vanie -Dobra robota wątek zamknięty alarm elegancko się sprawuje ,współpracuje z centralem fachowa obsługa
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

alarm wątek zamknięty miałem problem żeby dobrze zabezpieczyć samochód w warsztacie zrobili mi to...
~piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

weldertom - opinia wątek zamknięty Witam byłem w tym warsztacie drugi raz no i jak zwykle nie da się nie być...
~weldertom
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Autoalarm wątek zamknięty Miałem problem z odpaleniem samochodu Seat Leon. Przyjechali zobaczyli i...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Super- Polecam wątek zamknięty Miałem problem z zamkiem centralnym w Renault Megane, znajomy polecił mi to...
~Megane
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Zadowolony klient wątek zamknięty Moja wizyta w warsztacie TopCar była krótka, wykonanie bardzo...
~zielony passat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Passat B5 FL, Audi A4 B6,Audi A4 B5 wątek zamknięty Powiem tak: chyba jedyny zakład do którego jadąc z moim autkiem od razu wiem...
~Rafal
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

Mega zadowolony klient - audi A4 Avant wątek zamknięty Zakładaliśmy u chłopaków zabezpieczenia do auta, troszkę poprawialiśmy...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

kolejny zadowolony klient wątek zamknięty jak w temacie. kulturalna obsługa, profesjonalne podejście, brak zlewania...
~kolejny zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Audi80 wątek zamknięty Zdecydowanie polecam.Zakładałem alarm w swoim aucie profesjonalnie mi...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Cental do VW wątek zamknięty Gorąco polecam, fachowa obsługa, sprawa została załatwiona na miejscu, od...
~johny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

SKODA OCTAVIA wątek zamknięty Miałam problem z alarmem. Firmę poleciła mi koleżanka. Zadzwoniłam,...
~Brygida
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Lubię to wątek zamknięty Pomimo 30min mojego spóźniania usługa została wykona błyskawicznie i...
~smaj
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

klient Toyota Auris wątek zamknięty po raz pierwszy skorzystałem z usługi tego warsztatu przyciemniałem tylne...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

bezproblemowo wątek zamknięty Jak w temacie - bezproblemowo - od ręki, profesjonalnie i w przystępnej...
~Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Są solidni i w dobrej cenie wątek zamknięty Szkoda, że nie mieszkam już w Trójmieście, bo przynajmniej bym miał warsztat...
~PR
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

~zub
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

Toyota Corolla wątek zamknięty Mój problem polegał na montażu sterownika centralnego zamka gdyż wysiadło...
~Jarek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
252

postów

244

wątków

do góry