Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ZADOWOLONY KLIENT wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Miałem przyjemność skorzystania z usług warsztatu Pana...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Szybko, sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam TopCar! Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

Teresa - opinia wątek zamknięty Polecam - profesjonalna obsługa, doskonałe doradztwo, przystępne ceny,...
~Teresa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

BARDZO PROFESIONALNA I MIŁA OBSŁUGA !!!! wątek zamknięty Po sprowadzeniu samochodu chciałem założyć w nim alarm, po przejrzeniu paru...
~Grzes8888
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Dziś miałam problem z alarmem. Nie mogłam uruchonić auta. Zadzwoniłam, po 30...
~Iza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 października 2010

Audi a3 wątek zamknięty Miałem problem z radiem dokladniej z okablowaniem ktore wymagalo sporych...
~Mariusz Wasilewski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 października 2010

Zadowolony klient Golf IV wątek zamknięty Szukałem w Trojmieście dobrego warsztatu, żeby zamontować w moim Golfie...
~Seweryn
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 września 2010

Montaż bez konieczności umawiania się, wysoka kultura osobista pracowników i szefa wątek zamknięty W zeszłym roku kupiłem nowe auto i chciałem do niego założyć alarm. Po...
~Mirek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Obsługa Klienta na poziomie DNA wątek zamknięty Pisałem do TopCar już 3 emaile z zapytaniem ofertowym. Elegancko,...
~łukasz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

mercedes S -class wątek zamknięty Zastanawiałem się gdzie zalozyć dobry i profesjonalny system zabezpieczeń....
~Radek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Rewelacyjna obłsuga/usługa wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten warsztat. Wróciłem tam z drugim samochodem, i pewnie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Szybko, tanio i solidnie wątek zamknięty Polecam ten zakład wszystkim to juz mój 5 samochód w którym montowałem alarm...
~Walo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

NIE ZAOSTAWIĄ Z PROBLEMEM wątek zamknięty FACHOWO, MIŁO, SZYBKO, CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ... DZIĘKUJE ZA RATUNEK P....
~POSIADACZKA ALFY :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

alarm w passacie b5 fl wątek zamknięty Witam :) Polecam w 100%. Podjechałem żeby tylko się dowiedzieć coś o...
~kawalus
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2010

Pełen PROFESJONALIZM wątek zamknięty Skorzystałem z usług tej firmy ( montaż alarmu wraz z domykaniem szyb oraz...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

KOMENTARZ POZYTYW wątek zamknięty Wczoraj w topcar zalozylem sobie w audi A6 alarm w raz z innymi...
~MARO260
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 marca 2010

Polecam! wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy Top Car już dwukrotnie. Za każdym razem spotykałem...
~Kierowca Focusa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

PEŁEN PROFESJONALIZM !!! wątek zamknięty Szczerze polecam ten zakład. Ich doradztwo i usługi w dziedzinie zabezpieczeń...
~ZAdowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

Eskperesowa naprawa usterki wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z naprawy zamka centralnego w moim samochodzie....
~Anna Zegan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Warsztat jak najbardziej godny polecenia,przemiła obsługa.W ekspresowym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
252

postów

244

wątków

do góry